BUZA Sławomir Leszek |
KIEREPKA Jacek |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Jan Adam SMYK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Antoni SZEWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
1 | Monika NIECKARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SIĘGNIJMY PO LEPSZE” |
2 | Mirosław DYJAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Stanisław STUDZIENNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI PRZEWORSKIEJ |
2 | Tadeusz Antoni STĄCEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
2 | Renata MASEŁKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SIĘGNIJMY PO LEPSZE” |
3 | Halina Ewa RUTKOWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Józef POPIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
3 | Monika NICPOŃ-BRZYSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SIĘGNIJMY PO LEPSZE” |
4 | Stanisław ZAROSA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Czesław BOBKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
5 | Artur Stanisław LISIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Krzysztof DYNDAŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
6 | Piotr SIRY | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Kamil BARSZCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
7 | Jan Piotr KSIĄŻEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Tomasz Adam SZEWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
8 | Zdzisław CIURKO | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Anna Krzysztofa TOŁPA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SIĘGNIJMY PO LEPSZE” |
9 | Piotr POKRYWKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Joanna Maria SZYNAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
10 | Damian Artur BRZYSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Tadeusz Edward GOCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATA NIEZALEŻNEGO TADEUSZA GOCHA |
10 | Sławomir Leszek BUZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
11 | Jan KYĆ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Marian GOCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
11 | Jacek Ryszard KIEREPKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SIĘGNIJMY PO LEPSZE” |
12 | Adam BRZYSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Jan MAZUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
13 | Stanisław DYNDAŁ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Ryszard Stanisław NICOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
13 | Monika SZYSZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SIĘGNIJMY PO LEPSZE” |
14 | Antoni DUBEL | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Rafał Paweł ZWOLIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
14 | Agnieszka DZIAŁO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SIĘGNIJMY PO LEPSZE” |
15 | Jacek RUSINEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Witold Stanisław POPEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ADAMÓWKA |
15 | Anna LACHAWIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SIĘGNIJMY PO LEPSZE” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Adamówka
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".