WARZECHA Radosław Stanisław |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Mirosław WĘDRZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA-NASZ POWIAT |
1 | Robert MATYSKIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
2 | Grzegorz Michał MICHALCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA-NASZ POWIAT |
2 | Krzysztof SADOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
3 | Anna Katarzyna ŚWIERGUŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA-NASZ POWIAT |
3 | Ewa Beata BAŃDO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
4 | Katarzyna BOLEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Leszek KOSOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ MARTYNA |
4 | Henryk BALUŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA-NASZ POWIAT |
4 | Marika Maria NOWORYTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
5 | Elżbieta Kazimiera JARSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA-NASZ POWIAT |
5 | Joanna Katarzyna LELITO-PAJOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PROJEKT ZAGÓRZE” |
5 | Józefa Maria BAŁYS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
6 | Magdalena FOLGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA-NASZ POWIAT |
6 | Janina Cecylia MASTALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
7 | Andrzej SZAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA-NASZ POWIAT |
7 | Jan PALIWODA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
8 | Michał Jan MARTYNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ MARTYNA |
8 | Paweł JARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZKOCHOWA |
8 | Tadeusz Antoni BIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
9 | Aneta Monika NITYCHORUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZKOCHOWA |
9 | Ryszard KUCIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
10 | Maciej Janusz KADŁUCZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KADŁUCZKA |
10 | Patrycja Paulina KASPERCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
11 | Kamila Katarzyna NĘDZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PROJEKT ZAGÓRZE” |
11 | Iwona Janina WARCHOŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
12 | Jakub DURAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PROJEKT ZAGÓRZE” |
12 | Kamil Jan MYRCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
13 | Roman KUMALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA-NASZ POWIAT |
13 | Iwona TARABUŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
14 | Mariusz Paweł GAJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PROJEKT ZAGÓRZE” |
14 | Anna Teresa PALKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
15 | Iwona Natalia MOSKAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ MARTYNA |
15 | Anna Dorota WRONA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PROJEKT ZAGÓRZE” |
15 | Mateusz Józef KULAWIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNA GMINA 2024” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Babice
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".