ADEREK Damian |
BOLEK Adam |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Anna Izabella MARKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Paweł FOŁTYN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
1 | Michał PIWOWARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI |
1 | Elżbieta Jolanta KACZMAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
2 | Agata TKACZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
2 | Jakub Marcin RZECZKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI |
2 | Sylwia GURAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
3 | Danuta Barbara WŁOSOWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Rafał LISIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
3 | Zofia NIEZABITOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
4 | Agnieszka Maria BANASZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
4 | Filip RUDZKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI |
4 | Magdalena JEŻOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
5 | Krzysztof Mieczysław MICHLAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Paweł POGODA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
5 | Joanna NOWAKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI |
5 | Krzysztof WOŹNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
6 | Ewelina POZIOMECKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
6 | Wojciech MACHAŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
7 | Beata Małgorzata ŻARDECKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Anna DURASIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
7 | Iwona WODZIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI |
7 | Paweł Adam KOT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
8 | Mateusz ZAWISZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
8 | Alina Teresa WITKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
9 | Adam KRZCIUK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Dawid WIETESKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
9 | Michał Leon RZECZKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI |
9 | Marcin Paweł OSOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
10 | Robert WIETESKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
10 | Monika JODŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
11 | Mariusz PAWLAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Mariusz FERUŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
11 | Anna Magdalena NOWACKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
12 | Tadeusz ŁUKASIAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Monika POŚNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
12 | Andrzej DANIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
13 | Marek ZIÓŁEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Marzena WOLSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
13 | Małgorzata Anna JACHOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI |
13 | Tomasz JASIOROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
14 | Mateusz ROTUSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
14 | Wioletta Małgorzata GUTOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
15 | Mariola KUCHARSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Bartłomiej CYBULSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA |
15 | Zenon JACHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Białobrzegi
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".