BĄCZYŃSKA Danuta Jolanta |
KOŁOSZCZYK Łukasz |
ŚWIDERSKI Piotr |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Dawid Szymon KULIGOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Łukasz Ryszard KOWALSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Marek Włodzimierz LASKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LASKOWSKIEGO |
1 | Marcin CHORĄZIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA BŁASZKI |
1 | Szymon SZEREDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
2 | Piotr Paweł DOLATOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Łukasz Michał NIEBORAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI |
2 | Daniel KARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
3 | Paweł Dawid PLUTA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Izabela MARUSZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI MARUSZEWSKIEJ |
3 | Krzysztof Marek PAWLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWLAKA |
3 | Piotr Bogumił GOPLAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GOPLARKA |
3 | Grzegorz Witold RAMUŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BŁASZEK |
3 | Piotr Jan GRĘDAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
4 | Andrzej Zbigniew WIKTOROWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Wiesława NOWAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Radomir WOSIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI |
4 | Bogumiła Sylwia GIEJKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA BŁASZKI |
4 | Małgorzata Katarzyna HARĘDARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
5 | Andrzej Stanisław KOSATKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Bogdan PĘCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO |
5 | Sylwester ŁAKOMIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
6 | Eryk Mateusz FELISIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Magdalena Jolanta MARCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
7 | Grzegorz BIJACIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Stanisław Marian KULAWINEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Andrzej MELKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MELKI |
7 | Iwona WINOWSKA-JAŁOSZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY WINOWSKIEJ - JAŁOSZYŃSKIEJ |
7 | Wioletta Anna PRZYBYLSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA BŁASZKI |
8 | Anna WIETRZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Izabela Anna SZWATOŃSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Marek Karol URBAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
9 | Bogusław KLIMASZEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Jacek Zbigniew BOROWIAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Malwina Małgorzata NIEWIADOMSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
10 | Zbigniew JAWORSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Danuta Jolanta BĄCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Małgorzata BUDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
11 | Sławomir Andrzej KĘDZIA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Józefa Zofia SZCZEŚNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFY SZCZEŚNIAK |
11 | Michał Roman ADAMCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
12 | Aleksy PIETRZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Mariusz WIDERSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
13 | Ireneusz HENDRYSIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Wiesława BILSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Piotr Damian SNOPCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
14 | Zenon Wiesław KUŚWIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Kinga FLIS | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Tomasz Jan DOLATOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BŁASZEK |
14 | Krystian Piotr WOJTAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY BŁASZKI |
15 | Krzysztof Jacek WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Agnieszka Monika PŁUCIENNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PŁUCIENNIK |
15 | Krzysztof Paweł POGORZELEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA POGORZELCA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Błaszki
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".