JAKUBCZAK Mirosław Franciszek |
KAZIMIERCZAK Andrzej Wiesław |
KOWALSKI Tadeusz Ireneusz |
KOŁACZ Krzysztof Michał |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Andrzej Stanisław ORACZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO DLA WSI BŁĘDÓW |
1 | Sebastian Adam OZIEMSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
1 | Radosław KORNACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BŁĘDÓW „WOLNI NIEZALEŻNI” |
1 | Mateusz MALARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
1 | Patrycja Maria BĄK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ |
2 | Zenon ŻEBROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
2 | Tadeusz Ireneusz KOWALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BŁĘDÓW „WOLNI NIEZALEŻNI” |
2 | Hubert Arkadiusz KRAWCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KRAWCZAKA |
2 | Michał KOŁACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
2 | Barbara Anna STĘPNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY DLA BŁĘDOWA |
2 | Edyta Katarzyna BAJERSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ |
3 | Robert Andrzej BORKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
3 | Paweł KACZOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BŁĘDÓW „WOLNI NIEZALEŻNI” |
3 | Barbara Ewa WIECHOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
3 | Barbara Grażyna NAPIÓRKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ |
4 | Marcin Andrzej BORKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
4 | Piotr Tomasz KINCEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BŁĘDÓW „WOLNI NIEZALEŻNI” |
4 | Paweł KORAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
4 | Monika WIŚNIEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY DLA BŁĘDOWA |
4 | Grzegorz SOCHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ |
5 | Aneta Monika WRÓBLEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
5 | Łukasz JUDZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BŁĘDÓW „WOLNI NIEZALEŻNI” |
5 | Wacława MAJEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
5 | Łukasz Dariusz SYBILSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ |
6 | Leszek BOBROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
6 | Dariusz KRUPA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BŁĘDÓW „WOLNI NIEZALEŻNI” |
6 | Dariusz Jerzy WILCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
6 | Kamil DŁUGOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ |
7 | Andrzej Michał KĘPKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
7 | Sławomir SIEDLECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BŁĘDÓW „WOLNI NIEZALEŻNI” |
7 | Marek KOWALCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
8 | Krzysztof Michał KOŁACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
8 | Wioletta Anna KRUPA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BŁĘDÓW „WOLNI NIEZALEŻNI” |
8 | Jakub Cezary DŁUGOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
8 | Beata Danuta LECHAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ |
9 | Jacek KOWALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
9 | Mariola Anna DURAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BŁĘDÓW „WOLNI NIEZALEŻNI” |
9 | Zbigniew Piotr KOZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
9 | Piotr WIERZBICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIERZBICKIEGO |
10 | Piotr Grzegorz PIEKARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
10 | Marcin KOZERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BŁĘDÓW „WOLNI NIEZALEŻNI” |
10 | Rafał LASOTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
11 | Krzysztof Robert PEŁKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
11 | Radosław Karol WUDARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KRAWCZAKA |
11 | Wojciech NOWOCIEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
11 | Eliza Karolina SNARSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ |
12 | Marzena Karolina GŁOWACKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
12 | Leszek Lucjan SŁOWIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
12 | Sławomir Jan ZAWIŚLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ |
13 | Mariola Jadwiga NOGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
13 | Stanisław KĘPKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BŁĘDÓW „WOLNI NIEZALEŻNI” |
13 | Żaneta Michalina NOWOCIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
13 | Beata JERKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ |
14 | Mariusz KAZIMIERCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
14 | Dariusz RYBAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
14 | Katarzyna SOKOŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ |
15 | Piotr Stanisław JAKUBCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ |
15 | Magdalena KUŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BŁĘDÓW „WOLNI NIEZALEŻNI” |
15 | Hubert ZALEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ |
15 | Robert KABOT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD POWIATOWY |
15 | Daniel KRZECHOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO CELU |
15 | Małgorzata Anna PAWLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Błędów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".