RADACZ Jarosław |
RUMIŃSKA Joanna Barbara |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | BARTOSZEWSKA Justyna Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WIŚNIEWSKA Julia Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KAŹMIERCZYK Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SKALSKA Wioleta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SOBIESIŃSKI Wiesław Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ŁYDZIŃSKA Elżbieta Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SOSNOWSKI Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | RZYMSKA Aneta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KUBICZ Paweł Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | TYBURSKI Jacek Aleksander | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SOBIESIŃSKA Lucyna Emilia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GMIŃSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ANTKOWIAK Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SZLĄZAK Ewa Wanda | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GABSKI Tomasz Bernard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZIELIŃSKA Urszula | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GIBAS Agnieszka Bogumiła | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
1 | PAWŁOWSKI Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
1 | OSOWSKA Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
1 | RACZKOWSKI Maciej Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
1 | HOPPE Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
1 | TAMIŁA Rafał Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
1 | DYBICH Ariel Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
1 | BARAŃSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
1 | WĘGIELEWSKI Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
1 | ORZECH Jan Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
1 | UNRAU Roman Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
1 | TUPTYŃSKI Marek Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
1 | GÓRNA Justyna Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
1 | WABICH Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
1 | SZCZEPAŃSKA Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
1 | GUTOWSKA Sylwia Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
1 | PRZYBYŚ Leszek Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
1 | KUPCZYK Anna Łucja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
1 | RADACZ Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
1 | BARTKOWSKA Brygida Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
1 | BEKSA Alicja Mariola | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
1 | ZABŁOTNY Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
1 | KUROŚ Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
1 | KEMPCZYŃSKA Maja Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
1 | SOBIECHOWSKI Andrzej Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
1 | RZEPECKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
2 | ŁUPIŃSKA Marzena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BARTOSZEWSKI Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SOSNOWSKA Stella Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KIJEWSKI Adrian Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MAJCHRZAK Przemysław Florian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RONKIEWICZ Łukasz Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BESZCZYŃSKA Justyna Renata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KOPISTECKA Alina Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BETLEJEWSKI Maciej Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KOWALSKI Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GŁOWACKA Violetta Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TWAROGOWSKI Adam Jakub | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GÓRSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WAŚKOWSKA Hanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JARANOWSKI Józef Edmund | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | NADARZEWSKA Ewa Melania | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PŁACHETKO Grażyna Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ZIEMBA Stanisław Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RUMIŃSKA Joanna Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
2 | PAWŁOWSKI Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
2 | KĘDZIA Paweł Mieczysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
2 | KRUSZYŃSKA Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
2 | KOŁODZIEJEWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
2 | ŁĘGOWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
2 | ZIĘTARA Joanna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
2 | ZDUNOWSKI Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
2 | RUTKA Daria Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
2 | KALISZER Dariusz Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
2 | WOŁOJEWICZ Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
2 | KŁODOWSKA Barbara Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
2 | PLATTA Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
2 | KILKOWSKI Krzysztof Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
2 | SONTOWSKI Wojciech Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
2 | JABŁOŃSKA Klaudia Daria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
2 | KAŹMIERKIEWICZ Jakub Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
2 | DOMBROWSKI Artur Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
2 | KRYGER Wojciech Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
2 | KRAKOWSKA-WYDRA Wiesława Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
2 | ZWIERZCHLEWSKA Ilona Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
2 | GIEMZA-BARTNICKA Aneta Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
2 | LEŚNIAK Bernadeta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
2 | SZMIDT Adrian Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
2 | TRĘDOWICZ Łukasz Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
2 | PŁOSKA Violetta Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
3 | BUKOWSKI Daniel Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MIERZYŃSKI Wiesław Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KŁOSIŃSKA Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BIELAWA Renata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | PSZUK Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | PNIEWSKA Marlena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | STASIAK Ewa Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | LABICKI Tomasz Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ZACHARSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WIŚNIEWSKI Wojciech Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KRASOŃ Sławomir | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | JASTRZĘBSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KRÓL Patryk Janusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KRASOŃ Bożena Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PASTERNACKA Kinga Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SOLARSKA Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | EWERTOWSKA Maria Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BUDKA Arkadiusz Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
3 | SIEKLIŃSKI Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
3 | CZYŻYKOWSKA Ida | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
3 | ORZECHOWSKI Dariusz Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
3 | CIESZYŃSKA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
3 | MOTYLIŃSKA Ewelina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
3 | GRUBALSKI Andrzej Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
3 | GUTOWSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
3 | MAJKRZAK Anna Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO |
3 | GUTOWSKI Zbigniew Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
3 | ZAKRZEWSKA Jadwiga Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
3 | WITULSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
3 | KWIATKOWSKA Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
3 | KUPFERSCHMIDT Natalia Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
3 | TOPOLEWSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
3 | SZYMAŃSKI Piotr Czesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
3 | TYLMANOWSKI Robert Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
3 | ROSIK Janusz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA |
3 | SZAFRAŃSKI Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
3 | PAWLAK Marcin Romuald | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
3 | DOBRZENIECKA Dorota Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
3 | NATAŃSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
3 | PESTA Beata Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
3 | SZMIDT Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
3 | CHRABĄSZCZ Agnieszka Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
3 | GABRIELCZYK Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
3 | GABRYSZEWSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Brodnica
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".