ZINOWIK Michał |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Bożena PRZYBYLSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Rafał GALEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | Marta Emilia BORUCKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Anna Barbara RODAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | Krzysztof Grzegorz FRANKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Wojciech Grzegorz PIASECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | Anna Katarzyna CICHA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Piotr Łukasz ŁAKOMY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
5 | Krzysztof Rafał ŻUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
6 | Marzena RUSZKIEWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Dariusz Adam WOŁCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
7 | Marzena Justyna BORGULA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Zbigniew Piotr KRUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
8 | Tomasz KOSTRZEWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
9 | Grzegorz CELEJ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Krzysztof STACHURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
10 | Magdalena Marta WRÓBEL | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Anita Natalia MATERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
11 | Helena SIKORSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Ewelina SIKORSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
12 | Elżbieta ZIÓŁKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Bartłomiej PISKRZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
13 | Wioleta Agnieszka MISIKONIS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Anna WACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
14 | Maria KOZIEŁ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Roman JAKUBOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
15 | Jan HERMAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Brojce
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".