KRASOWSKI Cezary Wiktor |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Sylwia Magdalena SŁOMOWSKA | KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI |
1 | Ewa DOPIERAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWA DOPIERAŁA |
1 | Andrzej Jacek CIEMNIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW |
2 | Agnieszka Halina GRALIŃSKA | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
2 | Marek Wojciech OBLIZAJEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW |
2 | Monika SYNENKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW SYNENKO |
3 | Łukasz JASIŃSKI | KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI |
3 | Kinga Zofia KWAŚNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODE SPOJRZENIE |
3 | Jacek Tomasz SIEKACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW |
3 | Grzegorz OBLIZAJEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW SYNENKO |
4 | Roman STUSEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Maciej Bogumił ROSIAK | KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI |
4 | Sławomir KASZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA GMINY BRUDZEW |
4 | Zbigniew Bogdan SYNENKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW SYNENKO |
5 | Ewa Wiktoria RUDA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Agnieszka Joanna KOWALEWSKA-DARUL | KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI |
6 | Kazimierz WDOWIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Iwona PĘDZIWIATR | KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI |
6 | Adrian Jakub ZIĘBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODE SPOJRZENIE |
6 | Rafał ROBAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW |
7 | Mariusz Tomasz KOWALEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Krzysztof Grzegorz LIPIŃSKI | KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI |
7 | Grzegorz BOGACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA KOALICJA SAMORZĄDOWA |
7 | Iwona HOFMAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW |
8 | Krzysztof Piotr KUBANEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Katarzyna WOŹNIAK-ŻMIJEWSKA | KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI |
9 | Henryk MITUTA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Tomasz KICIŃSKI | KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI |
10 | Piotr PIETRZAK | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
10 | Mirosław Marian ANDRZEJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW |
11 | Katarzyna JANIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWA DOPIERAŁA |
11 | Zdzisław KAŹMIERCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW |
12 | Jerzy GRZYŚNIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Radosław Jerzy SZAFONI | KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI |
13 | Artur SŁOMOWSKI | KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI |
13 | Katarzyna SĘK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODE SPOJRZENIE |
13 | Leszek SYLWESTRZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW |
14 | Irena SZMAGAJ | KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI |
14 | Dariusz Marek KICIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW |
15 | Piotr MACIASZEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Krzysztof Adam GRYGLEWSKI | KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Brudzew
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".