KOLASA Zbigniew Krzysztof |
KORCZYK Łukasz Bartłomiej |
SZOT Radosław Paweł |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Damian Mateusz KOLASA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Dawid Mariusz SZCZEPAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA SZCZEPAŃSKIEGO BRZESZCZE.2050 |
1 | Józef Lech GRACA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE |
1 | Grzegorz ANDRUSZKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
1 | Danuta Wiesława SOCHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
2 | Anna Maria JANUSZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | Krzysztof Piotr KECMANIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE |
2 | Agnieszka Katarzyna OLEŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
2 | Bartosz Michał SŁATYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
3 | Tadeusz Stanisław SENKOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Ewa SZAŁAŚNA-NAGI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR |
3 | Agnieszka Joanna ŁUKOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE |
3 | Paweł RUSZKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
3 | Krzysztof BIELENIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
4 | Jacek WAWRO | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Cecylia Czesława ŚLUSARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR |
4 | Ivo Aleksander KOPIJASZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGULATORZY |
4 | Helena MOŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
5 | Krzysztof Zbigniew KLIMCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | Anna Jolanta CIESIELSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Sylwia Ewa SZCZERBOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
5 | Sławomir DROBNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
6 | Grzegorz Stanisław ZONTEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Krzysztof Andrzej JANUSZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE |
6 | Maciej Antoni PUZOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
6 | Lidia Anna CZOPEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
7 | Mateusz Krzysztof ROMANEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
7 | Piotr Marian PĘCZALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
8 | Bogusława Romana DUDZIC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
8 | Wojciech ANDRZEJCZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Marcin Piotr SIKORSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE |
8 | Teresa Irena PŁONKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
8 | Paweł Tadeusz KOCUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
9 | Alicja Barbara STOPA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
9 | Aleksander Stanisław ZONTEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Edward Jan SIKORA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR |
9 | Gabriela Agnieszka DĄBROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE |
9 | Jan KORCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
9 | Jarosław Krzysztof PŁONKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
10 | Barbara Zofia BATOROWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
10 | Krzysztof HACZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
10 | Marek Andrzej CZOPEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
11 | Małgorzata Zofia CETNARSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
11 | Zbigniew KNAPIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR |
11 | Łukasz Bartłomiej KORCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE |
11 | Ryszard Mateusz FOKS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
11 | Łukasz Jarosław GARLICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
12 | Tomasz Władysław KLUCZNY | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
12 | Zbigniew Krzysztof KOLASA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Jacek Bolesław ŻAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE |
12 | Marcin Andrzej KRAWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
12 | Bartłomiej Adam DREWNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
13 | Jerzy Jan WYROBEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
13 | Anna KASPRZYK-HAŁAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR |
13 | Marek Władysław GALOCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE |
13 | Stanisław PASTUSZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
13 | Jakub Andrzej MALEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
14 | Michał Julian KRAMARCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
14 | Mirosław Dariusz BOROŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
15 | Agnieszka Barbara FREJ-LUKASEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
15 | Aleksandra Ewa BĄK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Zofia Małgorzata WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE |
15 | Zdzisław Czesław NOWORYTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY |
15 | Mateusz Dariusz BIELENIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Brzeszcze
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".