GUZEK Dariusz Krzysztof |
NAWROCKI Daniel |
SKIPOR Ilona Anna |
SZYMCZAK Daniel Radosław |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Filip Wincenty JOCHMAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
1 | Daniel Radosław SZYMCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ |
2 | Ilona Izabela REDLIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
2 | Zbigniew ZAWADZKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ |
3 | Michał JEDYNAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO |
3 | Andrzej Zdzisław KURCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ KURCZEWSKI |
3 | Beata Wiesława OSTROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GUZKA |
3 | Joanna Anna MURAWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ |
4 | Wiesław Jan PAWŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO |
4 | Dariusz Krzysztof GUZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GUZKA |
4 | Joanna Ewa WÓJCIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
5 | Agnieszka Justyna NAWROCKA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO |
5 | Janusz NOWAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
5 | Maciej GROCHOWALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ |
6 | Marek Stanisław DRZEWIECKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO |
6 | Dorota SOBIŃSKA-CHRUŚCIELEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GUZKA |
6 | Marek ŁOZOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
6 | Sławomir PAWLIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DYBAŁY |
6 | Roman Jacek PIENIĄŻEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ |
7 | Dorota Katarzyna TOMCZAK-DRATKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY TOMCZAK-DRATKIEWICZ |
7 | Daria WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
8 | Mikołaj Jerzy FIJAŁKOWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO |
8 | Agata Krystyna OLBORSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY OLBORSKIEJ |
8 | Mariusz SIKORSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GUZKA |
8 | Justyna Bronisława OSTROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ |
9 | Adam DURAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
9 | Małgorzata Sylwia DYBAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DYBAŁY |
9 | Małgorzata Marzena TRZEWIKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ |
10 | Mariusz CHMIEL | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO |
10 | Krzysztof TRZEWIKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GUZKA |
10 | Małgorzata Danuta POLEWCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
10 | Łukasz Paweł MARKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ |
11 | Grzegorz MIAZEK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO |
11 | Rafał Błażej PSZCZÓŁKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GUZKA |
11 | Marek MATYSZCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
11 | Grzegorz Piotr MAŚLANKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ |
12 | Małgorzata Milena WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO |
12 | Przemysław Adam MAŚLANKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GUZKA |
12 | Daniela TOMCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
12 | Paweł Bartłomiej SWACZYNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ |
13 | Jerzy Michał DURAŃSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO |
13 | Zbigniew JAGIELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GUZKA |
13 | Wioletta Alina FERDZYN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
14 | Anna Jadwiga KLEPCZAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KLEPCZAREK |
14 | Krzysztof SIENKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GUZKA |
14 | Tomasz MIAZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
14 | Mateusz Radosław ZIELIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ |
15 | Mateusz KONWIŃSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO |
15 | Tadeusz Michał BARUCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA GUZKA |
15 | Anna Maria SOKOŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR SKUTECZNI DLA BRZEZIN |
15 | Paweł Dominik BUDZIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Brzeziny
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".