HOJNACKA Barbara |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Bogusława DUDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY |
2 | Marek Franciszek KOLASA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY |
2 | Klaudia Justyna SIEKIERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA GMINY BRZEZINY |
3 | Regina Eleonora FRANKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY |
3 | Krystian Jan WOJTYŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BRZEZINY |
4 | Łukasz Maciej DAŁKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Aleksandra FRYDRYCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BRZEZINY |
5 | Aleksandra Teresa RAKOCZY-FILIPCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Piotr KACZMAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY |
5 | Agnieszka Jadwiga JAWORSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BRZEZINY |
6 | Zbigniew Paweł CUPRYN | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Dariusz DARNOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY |
6 | Monika Marta PIESTRZENIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BRZEZINY |
7 | Łukasz Mariusz WOJDAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY |
7 | Joanna SZCZEPANIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BRZEZINY |
8 | Tomasz Michał HAJDYS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY |
9 | Mariusz SASIN | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Adrian Maciej URBAŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Kamil Sylwester DOMAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY |
11 | Elżbieta Marianna OLSZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY |
12 | Sławomir KOBUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY |
12 | Adrian JASTRZĘBOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BRZEZINY |
13 | Maria Elżbieta OŁUBEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY |
13 | Edyta Ewelina GROCHAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BRZEZINY |
14 | Iwona Anna NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRUHOWIE GMINY BRZEZINY |
15 | Anna Ewa KRZEŚNIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Jolanta PLUTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BRZEZINY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Brzeziny
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".