KORONA Magdalena |
STAPIŃSKI Szymon Wojciech |
SŁOTA Iwona Sabina |
WIDZISZEWSKI Wojciech Jan |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | KONIECZKO Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WASYLEWICZ Bogusław Aleksander | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SOWIŃSKA Monika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GIEFERT Jan Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PIETRYKA Przemysław Jakub | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RAKOCZY Lucyna Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PYTLAK Angelika Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RZEPKA Michał Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
1 | MIKSIEWICZ Józef Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
1 | RZEPKA Anna Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
1 | RYBA Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
1 | DAŚ Paula Karina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
1 | DYDAK Grzegorz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
1 | CYPARSKA Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
1 | KORONA Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | BARAŃSKI Dariusz Bogusław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | WĄTRÓBSKA Sylwia Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | FEJDASZ-MATUS Patrycja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | FEDAK Monika Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | PEMPUŚ Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | WŁADYKA Jarosław Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | TOMOŃ Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
1 | STAPIŃSKI Szymon Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
1 | KAMIŃSKA Dorota Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
1 | SZMYD Bogdan Witold | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
1 | ŁACH Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
1 | TABISZ Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
1 | ŁOBAZA Paweł Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
1 | CHMIEL Małgorzata Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
1 | WOŹNIAK Małgorzata Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
1 | WIDZISZEWSKI Wojciech Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
1 | FLOREK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
1 | HEŚ-NADYMUS Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
1 | HAŁKA Renata Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
1 | PIOTROWSKA Dorota Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
1 | SURMACZ Bogusław Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
1 | HADUCH-KĘDRA Magdalena Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
1 | BEDNARZ Stanisław Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
2 | MARUSIA Bogdan Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PILSZAK Mariola | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BEDNARCZYK Krzysztof Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MAZUR Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ANIOŁ Iwona Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOWALCZYK Piotr Mieczysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SĄSIADEK Natalia Marzena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BŁASZCZAK Maria Róża | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KONIECZNA Halina Lucyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SŁOTA Iwona Sabina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
2 | HAUDEK Aleksandra Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
2 | ŚCIBOR Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
2 | SŁAWĘCKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
2 | OLENIACZ Jacek Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
2 | BANIA Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
2 | ZIMOŃ Wacław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
2 | BIGOS Wiktor Damian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
2 | ZAJDEL Mariusz Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
2 | CHROBAK-AUGUSTYN Joanna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
2 | FABISIAK Dorota Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | SZAŁAJKO Łukasz Florian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | LASEK Justyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | KRZEWICKI Mikołaj | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | GALANT Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | FILAK Waldemar Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | CHMIELEWSKA Magdalena Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | WÓJCIK Łukasz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | WOLANIN Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | HADAM Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
2 | TYMPALSKI Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
2 | CYGANIK Zbigniew Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
2 | KUŁAK Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
2 | STRUŚ Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
2 | WÓJCIK Joanna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
2 | ADAMSKI Maksymilian Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
2 | RYBA Katarzyna Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
2 | BRYŚ Marek Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
2 | JANUSZ Barbara Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
2 | ZAJDEL Kazimierz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
2 | JATCZYSZYN Piotr Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
2 | JAROSZ Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
2 | PILSZAK Robert Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
2 | WOJTOŃ Elżbieta Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
2 | WIECH Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
2 | OWSIANY Jakub Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
2 | ABEL Robert Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
2 | RUCHLEWICZ Karolina Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
2 | ZBIEGIEŃ Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
3 | DUPLAGA Bogdan Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | TESZNAR Urszula | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SOBOTA Dariusz Bogusław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SŁOMIANY Damian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WNĘK Rita Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WĘGRZYŃSKI Adrian Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LEŃ Jolanta Karolina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LEŃ Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
3 | RZEPKA Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
3 | SZCZEPEK Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
3 | MANIAWSKI Zbigniew Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
3 | RZEPKA Grzegorz Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
3 | BĄK Renata Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
3 | ŚNIEŻEK Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
3 | DUDEK Dorota Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
3 | KIEREK Damian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW |
3 | DATA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | PIWOWAR Ireneusz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | SZCZEPEK Anna Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | CHROBAK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | BIELAWSKA Anna Natalia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | WRÓBEL Mariusz Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | SZCZEPEK Krzysztof Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD |
3 | FROŃ Paweł Mieczysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
3 | POMYKAŁA Adam Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
3 | PIETRYKA Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
3 | LEŃ Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
3 | CHRISTOLHOMME Halina Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
3 | BOROŃ Małgorzata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
3 | HĘDRZAK Ada Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
3 | WRONA Barbara Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
3 | SZCZEPEK Jakub Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STAPIŃSKIEGO PRZYJAZNA GMINA BRZOZÓW |
3 | BOROŃ Daniel Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
3 | RZEPKA Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
3 | SERAFIN Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
3 | ŚNIEŻEK Dominika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
3 | CYCOŃ Paweł Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
3 | RACHWAŁ Mariola | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
3 | KĘDRA Czesław Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
3 | DĄBROWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
3 | ANTKOWSKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Brzozów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".