JANIAK Jarosław Grzegorz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Monika Ewa WROCIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Stanisława GOŁDYN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
1 | Agnieszka Malwina PODSIADŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
2 | Renata TOMASZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
2 | Marcin Wojciech MISIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
3 | Anna KULIG | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Bożenna Wiesława LESIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENNY LESIAK |
3 | Anna Teresa PALMA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
3 | Marlena Anita TĄDEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
4 | Dorota PŁACZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
4 | Aleksandra BUCZKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
5 | Jacek PĘCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
5 | Stanisław WOŹNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
6 | Ewelina GASIECKA-WOŹNIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Mirosława KOZIEŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
6 | Zbigniew KOPKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
7 | Rafał STEFANIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Monika KACZMAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
8 | Sylwester Stanisław BARTNICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD |
8 | Bogdan PATELA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
8 | Elżbieta MENCEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
9 | Zdzisław SZMYTKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
9 | Jolanta WERNER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
10 | Witold SZYMCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Tomasz Paweł CHUDZICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLA AGNIESZKA OBIEGŁA |
11 | Małgorzata Beata PŁÓCIENNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
11 | Jacek Paweł BEDNAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
12 | Jan Edward WOJTYŻAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
13 | Mariola Agnieszka OBIEGŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLA AGNIESZKA OBIEGŁA |
13 | Krzysztof WYSOTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
13 | Jarosław Stanisław GRUCHOT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
14 | Kamila Maria WOJTYNIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Dariusz Józef KATARZYNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
14 | Robert Marek SZEWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
15 | Monika Beata SZYMCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ GOSPODARZ” |
15 | Daniel KRYSIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” GMINY BURZENIN |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Burzenin
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".