RÓG Janusz Grzegorz |
RUCIŃSKI Artur |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Piotr SZADKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Wiesław BALCERAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Adam Roman MAJCHRZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
1 | Adam DYBALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT 2050 |
1 | Andrzej PIASECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | Marek GŁOGULSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Henryk Cezary SIKOROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | Piotr Karol GRABOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Szymon IGLEWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Grzegorz GĄSIOROWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Marcin WOJEWODA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Monika MICHALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ |
5 | Adam JĘDRASZCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Andrzej DZIUBICH | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Piotr MAKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
5 | Mariusz LEWANDOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ |
6 | Mariusz KŁOSIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Arkadiusz WYSOCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
7 | Zdzisław ZIELIŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Katarzyna KRASUCKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ |
8 | Eugeniusz Józef WIECZOREK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Józef RZADKOWOLSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Ewa BANASIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ |
9 | Kazimierz ŚWIĄTCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Jakub GAWROŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Ireneusz DZIUBICH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ |
11 | Lesław BANDYSZEWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Adam MALEC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Karolina WALCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Tomasz SZADKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ |
13 | Arkadiusz JASKULSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Paweł DĄBROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
13 | Jacek ROSIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
13 | Ilona Irena DYBOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ |
14 | Piotr Paweł WITKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Małgorzata RZADKOWOLSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Marek Mirosław GOŚCINIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Bytoń
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".