SATERNUS Andrzej Stanisław |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Bartosz Tomasz CICHY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
1 | Emilia Monika KALITA-STERNAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CHEŁMEK |
2 | Radosław SZEWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
2 | Agnieszka Elżbieta DURASIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CHEŁMEK |
3 | Szymon Roman RACZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
3 | Paweł MACA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CHEŁMEK |
4 | Mariusz Maciej MARCINIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ MARCINIAK |
4 | Maciej DWORNICZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA CHATA |
5 | Bożena GLEBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO-SAMORZĄDOWA KOS 2018 |
5 | Sylwia MACA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
6 | Krzysztof PRZEWOŹNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO-SAMORZĄDOWA KOS 2018 |
6 | Wojciech MĄDEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY CHEŁMEK |
6 | Dominik Michał SWOSZOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
6 | Urszula Barbara GUJA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS DLA NOWOPOLA” |
7 | Seweryn Łukasz KULIG | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Michał NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO-SAMORZĄDOWA KOS 2018 |
7 | Henryk KOWALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
8 | Małgorzata Maria SITEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO-SAMORZĄDOWA KOS 2018 |
8 | Jadwiga Maria RADWAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
9 | Robert Wojciech GONDZIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHEŁMEK TAK |
9 | Mateusz Bogdan URBAŃCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
9 | Agnieszka Jolanta RADWAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA CHATA |
10 | Jarosław KORCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Krzysztof Marek BŁASIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO-SAMORZĄDOWA KOS 2018 |
10 | Beata Elżbieta MADEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ZAGÓRCZE |
10 | Urszula Maria BIALIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
10 | Wojciech Ryszard PIWOWARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CHEŁMEK |
11 | Andrzej RYBAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
12 | Robert Marek GRELA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Marek Janusz PALKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
13 | Janusz Bogdan SZOSTEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
14 | Wioletta Hermina LATKO | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Tomasz Kazimierz SZOSTEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO-SAMORZĄDOWA KOS 2018 |
14 | Helena SZEWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
15 | Rafał STACHURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO-SAMORZĄDOWA KOS 2018 |
15 | Estera Ewa ŁOWCZYNOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY 2024 |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Chełmek
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".