KOWALEWSKI Marek Andrzej |
NOWAK Artur |
PIETRZAK Malwina |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Sławomir ŚMIGIEL | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Anna Maria GROCHOWINA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
1 | Bożena Aldona MIJAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
2 | Jan Stanisław DĄBROWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Marcin Wojciech POCHYLSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
2 | Konrad KANIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANIEWSKI KONRAD |
2 | Bogusława Janina WOŹNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
3 | Zbigniew Jarosław ŁUKASZEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Marcin KRUSZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
3 | Sławomir MICHALAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
4 | Roman OLCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Angelika Natalia ABRAMOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
4 | Paweł Stanisław OPASIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
5 | Adrian Rafał GRABARCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Antoni ŚNIEGOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI ŚNIEGOWSKI |
5 | Monika Anna WRONKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
5 | Marcin ŁUCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
6 | Aneta BORZUCHOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Marlena Renata LORENTOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI ŚNIEGOWSKI |
6 | Katarzyna Dorota NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
6 | Małgorzata GÓRSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
7 | Dorota KIKOSICKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Ewelina WALCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI ŚNIEGOWSKI |
7 | Błażej GRĘDECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
7 | Adam ŁUCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
8 | Andrzej ZDUŃCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Grażyna Aneta BARANIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
8 | Emil PIETRZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
8 | Piotr DUDKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DUDKOWSKIEGO |
9 | Beata Monika KIKOSICKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Marek WASILEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
9 | Marlena BRZEZIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHODOWIANIE |
9 | Paweł SZCZEPANIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
9 | Małgorzata KUSTER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY KUSTER |
9 | Oliwia Renata RYBAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLIWI RENATY RYBAK |
10 | Adam WILMA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Daniel Rafał KOWALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
10 | Monika WYRODA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHODOWIANIE |
10 | Łukasz Zdzisław JÓŹWIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
11 | Henryk Janusz OJRZANOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Radosław LEWANDOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
11 | Justyna Małgorzata ZAWIERUCHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
11 | Zdzisław Tadeusz KURKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KURKIEWICZA |
12 | Barbara KĘCIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Krzysztof ŚLIWIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI ŚNIEGOWSKI |
12 | Milena Dorota PIETRZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
12 | Jolanta Jadwiga MIKOŁAJCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
13 | Robert GRZYB | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Anna CHRUŚCIELSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
13 | Zbigniew KIKOSICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
14 | Kornelia Zofia SIROCKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Alfred Zygmunt ZAJĄCZKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALFREDA ZAJĄCZKOWSKIEGO |
14 | Krystian Bartosz ZWOLIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
14 | Magdalena ANDRZEJCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
15 | Longina NOWAKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Agnieszka SZAFONI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA NOWAKA |
15 | Halina MIKOŁAJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALWINY PIETRZAK |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Chodów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".