SZCZEPAŃSKI Zbigniew Tadeusz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Dominik DYKIER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY CHOJNICE |
1 | Damian Kazimierz RYNGWELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY CHOJNICE |
2 | Jędrzej Konrad ILKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY CHOJNICE |
2 | Zbigniew Mirosław DRĄŻKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY CHOJNICE |
2 | Kamila Maria MAMCZAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS |
3 | Józef KOŁAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY CHOJNICE |
3 | Mariusz PIETRZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY CHOJNICE |
4 | Jarosław KUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY CHOJNICE |
4 | Michał RZEPINSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY CHOJNICE |
5 | Katarzyna Danuta GRASZK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY GRASZK |
5 | Robert PIESIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY |
6 | Sławomir Jarosław MIĘTKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA PLUS |
6 | Irena Teresa DORAWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY DORAWY |
6 | Ludwika POKOJSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY CHOJNICE |
7 | Sławomir Łukasz BUTZA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „GŁOS CHOJNICZAN” |
7 | Rafał Józef DRĄŻEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY CHOJNICE |
7 | Damian Kazimierz SAWICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY CHOJNICE |
8 | Gabriela Irena ŚLIWINSKA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „GŁOS CHOJNICZAN” |
8 | Bożena Kazimiera BOROWICKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY CHOJNICE |
9 | Stefan Roman GRUŹLIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY CHOJNICE |
9 | Ryszard SZYMCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY CHOJNICE |
10 | Paweł Piotr WIECZOREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY |
11 | Kamil Krzysztof MICHALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY CHOJNICE |
11 | Zbigniew NOJMAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY CHOJNICE |
12 | Sylwester KNYBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY |
13 | Jarosław Kazimierz ERBETOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY CHOJNICE |
13 | Bartłomiej LASZKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY CHOJNICE |
14 | Danuta ŁOBODA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY CHOJNICE |
14 | Krzysztof JESZKE | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA GMINY CHOJNICE |
15 | Jan BANASZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Iwona Maria ORŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY CHOJNICE |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Chojnice
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".