KUCHARSKI Krzysztof Mariusz |
SOKOLIŃSKA Joanna Katarzyna |
ŁATACZ Marta Weronika |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Alicja Łucja GRZEGORCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Jerzy ORZEŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MIESZKAŃCY |
1 | Bartłomiej Grzegorz FIL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
1 | Lilla Teresa DESKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GŁOS MIESZKAŃCÓW” |
2 | Małgorzata Barbara NOWAKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Justyna Sylwia BAJOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
2 | Damian Marcin SZTYMALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | Barbara Ewa MAJDA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Tadeusz Stanisław HAŁACZKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
3 | Mateusz Michał WRÓBEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | Elżbieta Maria CHMIELARZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Piotr JANASZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA PONAD WSZYSTKO |
4 | Alicja Anna KOŚCIAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
4 | Eryk Roman ZYCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA PRZYSZŁOŚĆ |
5 | Jan Jacenty JURCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Marta Beata WILCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
5 | Renata Grażyna RAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI |
5 | Piotr Marcin WRÓBEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA PRZYSZŁOŚĆ |
6 | Damian Piotr BURZA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Krzysztof Henryk RUMIN | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Marzena Janina SZCZĘSNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
8 | Bartosz Zdzisław KWIECIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Justyna Jadwiga WŁOSZCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
8 | Grażyna Barbara ROZALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA PRZYSZŁOŚĆ |
9 | Maria Ewa WODZISŁAWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Bogusław Wiesław DOBROWOLSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
10 | Dariusz Andrzej BALSAM | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Rafał Robert STĘPIEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
10 | Mateusz Mikołaj KOSIŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA PRZYSZŁOŚĆ |
11 | Henryk Marek SOBEL | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Paweł Stanisław NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
12 | Ewelina Agnieszka HASIKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Artur Ryszard BOJARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
13 | Adam Jan SZKOP | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Agnieszka Joanna SZKUTNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
13 | Tomasz Jacek KOZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA PRZYSZŁOŚĆ |
13 | Ewelina Aldona SYPUŁA-PIETRUSZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
13 | Jarosław Tomasz RAINHOLC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
14 | Hubert Krzysztof BRYSIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Damian Marek JĘDRZEJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
14 | Sebastian Marek RZĄDKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA PRZYSZŁOŚĆ |
15 | Beata Katarzyna SZCZĘSNA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Grażyna DYMCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MIESZKAŃCY |
15 | Sławomir Paweł KUTER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA NASZEJ GMINY |
15 | Małgorzata Bożena KOCHAŃCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA PRZYSZŁOŚĆ |
15 | Hubert Kamil JARY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
15 | Jan Edward KNAPIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GŁOS MIESZKAŃCÓW” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Dąbrowa Zielona
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".