SEKLECKA Joanna |
WIŚNIEWSKI Piotr Paweł |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Dorota Barbara GŁADKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Magdalena Marta KALIŃSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Daniel KOPROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO |
2 | Dariusz Janusz KŁOBUKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Jacek ANTONOWICZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Dorota Emilia KALINOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO |
3 | Stanisława Anna MALISZEWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Mariola DERESZEWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Krystyna PAWŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO |
4 | Elżbieta Halina BANDULET-SUCHECKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Jan BIAŁOSKÓRSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Grzegorz Robert RYCZKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO |
5 | Edyta BRODA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Małgorzata MAJCHRZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Przemysław Mariusz PIEKARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY W DOBRZYNIU NAD WISŁĄ |
6 | Marcin ŻURAWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY W DOBRZYNIU NAD WISŁĄ |
7 | Zbigniew PAWŁOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Jacek AUGUSTOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY W DOBRZYNIU NAD WISŁĄ |
8 | Sławomir Jacek KOWALEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Wiesław ŻABIELSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Piotr JANKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Grzegorz RASZKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO |
10 | Wioleta TOMKIEWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Natalia MULCZYŃSKA-GACHEWICZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Ewa Emilia WIĘCKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO |
11 | Bogumił Hieronim BALCEROWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Paweł MALINOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO |
12 | Przemysław MAJCHRZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Urszula CIEŚLAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Krzysztof SOBIERAJSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO |
13 | Krzysztof WYSZYŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Wioletta SZTARBOWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Ewelina ŻURAWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Krzysztof PRYCIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO |
15 | Paulina NOWAKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Mirosław GORZYCKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Arkadiusz NOWALIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Dobrzyń nad Wisłą
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".