BEMBENEK Wiesław |
GRZEGORZAK Jacek Jan |
SAWKIEWICZ Barbara Ewa |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Marek UNDZIAKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
1 | Maria Bernadeta WIŚNIOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA ROZWOJU I PRZYSZŁOŚCI MIASTA I GMINY DUBIECKO |
2 | Grzegorz Piotr MAKUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
2 | Mateusz UNDZIAKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA KOBIECĄ GOSPODARNOŚĆ |
2 | Piotr PUSTELNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ |
2 | Ryszard Józef FRAŃCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA ROZWOJU I PRZYSZŁOŚCI MIASTA I GMINY DUBIECKO |
3 | Beata Teresa ŻURAWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
3 | Mateusz Władysław SOBEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA KOBIECĄ GOSPODARNOŚĆ |
3 | Alina Barbara LICHOTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ |
3 | Dorota Urszula MAKUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA ROZWOJU I PRZYSZŁOŚCI MIASTA I GMINY DUBIECKO |
4 | Jacek Marek HENDZEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
4 | Artur Stanisław ZABŁOCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA KOBIECĄ GOSPODARNOŚĆ |
4 | Przemysław Paweł BLECHARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ |
4 | Marcin Mateusz MAJDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z PASJĄ DO SPORTU MARCIN MAJDA |
5 | Justyna Jadwiga KAZIENKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
5 | Robert Marcin ZIÓŁKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA KOBIECĄ GOSPODARNOŚĆ |
5 | Ryszard FIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA ROZWOJU I PRZYSZŁOŚCI MIASTA I GMINY DUBIECKO |
6 | Mariusz LUBELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
6 | Piotr Kazimierz SZAŁYGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA KOBIECĄ GOSPODARNOŚĆ |
6 | Sylwia Sabina ŚLIMAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ |
7 | Marek BLECHARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
7 | Janusz Krzysztof LECH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA KOBIECĄ GOSPODARNOŚĆ |
7 | Bożena Agata DUBIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ |
8 | Zdzisław TERESZCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
8 | Mieczysława Bożena HARŁACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ |
9 | Marta Anna BURCHAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
9 | Krzysztof Henryk MAZUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ |
9 | Marek Piotr KRZYWONOS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA ROZWOJU I PRZYSZŁOŚCI MIASTA I GMINY DUBIECKO |
10 | Anna Maria BROŻYNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
10 | Wiesław BEMBENEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ |
10 | Grzegorz Piotr BEMBENEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA ROZWOJU I PRZYSZŁOŚCI MIASTA I GMINY DUBIECKO |
11 | Marek Jan ŚLIMAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
11 | Kamil Grzegorz ZABŁOCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA KOBIECĄ GOSPODARNOŚĆ |
11 | Roman Józef SZYMAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ |
12 | Adam Zygmunt SURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
12 | Halina Maria MAZIARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ |
12 | Agata Dorota POLACZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA ROZWOJU I PRZYSZŁOŚCI MIASTA I GMINY DUBIECKO |
13 | Zygmunt DZIACZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
13 | Lesław Jan KOŚMIDER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ |
13 | Katarzyna Maria OCHYRA-ŻURAWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA ROZWOJU I PRZYSZŁOŚCI MIASTA I GMINY DUBIECKO |
14 | Ryszarda MAKUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
14 | Agnieszka Małgorzata BOGUSŁAW | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA KOBIECĄ GOSPODARNOŚĆ |
14 | Kamil BIELEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ |
14 | Monika Dorota WIŚNIOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA ROZWOJU I PRZYSZŁOŚCI MIASTA I GMINY DUBIECKO |
15 | Adam SURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZEGORZAKA |
15 | Barbara Ewa SAWKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA KOBIECĄ GOSPODARNOŚĆ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Dubiecko
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".