DRAB Rafał Tadeusz |
MOSTOWSKI Cezariusz Władysław |
NOWAK Karol |
OLEJNIK Mariola |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Monika KAMYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Sylwester CIEŚLA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ DZIAŁOSZYN |
1 | Stanisław CIEŚLA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DRABA |
2 | Wojciech Adam DRABIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Danuta CIEŚLA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DRABA |
2 | Bożena Irena WCISŁO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
3 | Ilona Julita BEDNAREK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Michał Franciszek ZJAWIONY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ DZIAŁOSZYN |
3 | Krzysztof Łukasz SIKORA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAKSYMILIANA DRABA |
3 | Tomasz Rafał PĘCIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI OLEJNIK |
3 | Tomasz Janusz KOTYNIA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DRABA |
3 | Łukasz DOMAGAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNE SOŁECTWA GMINY DZIAŁOSZYN |
3 | Danuta KUŚNIERCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
4 | Marcin JUROWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Agnieszka KUZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ DZIAŁOSZYN |
4 | Patrycja Teresa JAROS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRYCJI JAROS |
4 | Kazimierz ŚRODA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
5 | Tomasz BARAŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Marta Julia SZEWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ DZIAŁOSZYN |
5 | Jan Mirosław MADEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DRABA |
5 | Renata BŁASIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BŁASIAK |
6 | Magdalena Maria KUBICKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Agata Małgorzata PĘCIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATA PĘCIAK |
6 | Aleksandra KLIMCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLIMCZAK |
6 | Małgorzata Katarzyna MANDAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ DZIAŁOSZYN |
6 | Ewa Jolanta LESZCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI OLEJNIK |
6 | Mariusz Adam PAWLIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ TRĘBACZEW |
7 | Jakub Szymon MORDALSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Marta SZEWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ DZIAŁOSZYN |
7 | Mariusz MORDALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI OLEJNIK |
7 | Jan DEREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DRABA |
8 | Jarosław Roman BEDNARSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Anna SZEWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI OLEJNIK |
8 | Anna Jadwiga JAGIEŁO-KĘPIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DRABA |
9 | Robert Dominik MŁYNARSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Marian Stanisław KONIECZNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ DZIAŁOSZYN |
9 | Marek Sylwester LESZCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK LESZCZYŃSKI |
9 | Dominik ANDRZEJCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI OLEJNIK |
9 | Alicja Elżbieta GÓRNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DRABA |
10 | Jakub SOBCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Alicja Nina SZYMALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ DZIAŁOSZYN |
10 | Alicja Maria DRAB | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAKSYMILIANA DRABA |
10 | Dariusz Janusz GALIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI OLEJNIK |
10 | Małgorzata FRAŃCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DRABA |
11 | Katarzyna Urszula TKACZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ DZIAŁOSZYN |
11 | Michał Karol SZEWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI OLEJNIK |
11 | Zygmunt Józef MORDAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI |
12 | Emilia POSMYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Mariusz Krzysztof KULBAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI OLEJNIK |
12 | Krzysztof Stanisław SPAŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DRABA |
13 | Piotr Tomasz KUBICKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Anna Ewa KRAWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAKSYMILIANA DRABA |
13 | Przemysław Sylwester TASARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI OLEJNIK |
13 | Krzysztof Bonifacy SIKORA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DRABA |
14 | Magdalena Maria PIECZYKOLAN | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Sławomir Robert OTLEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAKSYMILIANA DRABA |
14 | Adrian Dariusz SKOCZYLAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI OLEJNIK |
14 | Andrzej LEWANDOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI |
15 | Dorota MAJCHRZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Ewelina Barbara KIEPURSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ DZIAŁOSZYN |
15 | Maksymilian Hubert DRAB | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAKSYMILIANA DRABA |
15 | Gabriel Bogusław JĘDRCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI OLEJNIK |
15 | Marcin Piotr LEŚNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DRABA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Działoszyn
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".