BIELAK Łukasz Marcin |
GĄSIOROWSKI Marcin |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Henryk Bronisław TOKARSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Ilona BRAL-PIEKARZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Piotr Sylwester MAKSIM | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Arkadiusz ZABOROWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Aneta PIEKARZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Ewa BRYCZEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Dorota Renata KWIATEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Kamila ŁOJEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Stanisław PIETROŃ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Wioleta Katarzyna BORYCKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Wiesław Jan STYLIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Wojciech SKORUPA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Józef GNIAZDEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Marcin BRAL | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Dariusz LATOS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Szymon Piotr KOWALSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Dorota MAZUREK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Rafał ILUK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Wiesław BAŃKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Zbigniew WINIARCZYK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Krzysztof Wiesław PAZIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Tomasz Jan JASZOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Adrian Bartłomiej PIETRAS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Artur Jerzy JASTRZĘBSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Anna TES | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Justyna LIPICKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Artur Stanisław GRUDZIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Lidia ŁĄCZEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Piotr WÓJTOWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Łukasz Marcin BIELAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Dzierzkowice
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".