KRESA Jarosław |
KUCHARSKI Dariusz |
RUDNICKI Jarosław Jerzy |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | ŻYGADŁO Ireneusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | OWCA Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | JAGIEŁA Magdalena Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BARANOWSKI Arkadiusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CHRYNUS-ADAMOWICZ Renata Wioletta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | JANUSZ Kazimierz Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ZARZYCKI Piotr Czesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PIESZCZUCH Dorota Lidia | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
1 | DRABCZYK Radosław Krzysztof | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
1 | KIESEWETTER Maciej Tadeusz | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
1 | RABIEJ Arkadiusz Jacek | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
1 | KRYSTEK Anna Maria | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
1 | DURLIK Magdalena | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
1 | WILKOS Bolesław Stanisław | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
1 | SZACHNIEWICZ Tadeusz | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
1 | FERDYN Janusz | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
1 | MACZYTA Kinga Krystyna | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
1 | KIEPAŁ Leszek Zdzisław | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
1 | MAGIEROWSKI Jacek | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
1 | DZIÓB Magdalena | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
1 | SOROŃ Edyta | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
1 | PRZYBYŁA Aneta Iwona | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOWALCZYK Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WAGNEROWSKI Ireneusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZEŃ Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PIETRZAK Jarosław Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOŚLA Joanna Kinga | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | JAWORSKI Czesław Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GANOWICZ-KOTUS Sylwia Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
1 | BIENIAS Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
1 | WŁODARCZYK Daria Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
1 | JABŁECKI Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
1 | CICHAŃSKA-DUDA Marta Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
1 | BARUT Michał Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
1 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
2 | PRYSAK Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KWAŚNY Anna Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | HROMADA Alicja Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SKIBNIEWSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WOLNIAK Adam Kornel | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | CABAŁA Małgorzata Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WIŚNIEWSKI Michał Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KUCHARSKI Dariusz | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
2 | MANIAK Sebastian | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
2 | WOŹNIAK Maciej Andrzej | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
2 | MIKUŁA Małgorzata Krzysztofa | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
2 | FORNALIK Dorota Maria | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
2 | CIĄPAŁA Jakub Krzysztof | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
2 | SZYDŁOWSKA Anna Magdalena | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
2 | PIORUN Mirosław Błażej | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
2 | WNUK Konrad | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
2 | MITRASZEWSKI Marek Kazimierz | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
2 | RUDNICKA Agnieszka Izabela | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
2 | WIECH Elżbieta Barbara | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
2 | LELITO Lidia | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
2 | PAJCHROWSKA-BUREK Marta Regina | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
2 | KRESA Jarosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MAMEŁKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PATYJEWICZ Jan Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | FIOR Dariusz Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BADECKA Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GOGOL Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BALCERZAK Janusz Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RUDNICKI Jarosław Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
2 | ŁOKAJ Jarosław Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
2 | DOROŻYŃSKA Magdalena Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
2 | KOWALCZYK-MARUT Magdalena Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
2 | KONDRYC Jarosław Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
2 | ŚLIWA Ewa Marzenna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
2 | KOSZAŁA Andrzej Wiktor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
3 | KACZYŃSKA Diana Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DYMNY Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BIBERSTEIN Sylwia Justyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SKRZYPEK Tadeusz Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ARGALSKI Piotr Zygmunt | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KRYSZTOFIAK Dariusz Bogdan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MIKŁUSIAK Małgorzata Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KWAZEBART Dariusz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DENYSIAK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
3 | RAK Marcin Jan | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
3 | MIKUŁA-NAMYSŁO Klaudia Maria | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
3 | DUDA Artur Jacek | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
3 | RECZEK Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
3 | PYRAK Anna Maria | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
3 | JECHNA Sławomir | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
3 | JURASZEK Grażyna Zofia | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
3 | MATYJA Iwona Dorota | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
3 | STOKŁOSA-WIECH Katarzyna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
3 | MAJEWSKA Joanna | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
3 | KAPELA Włodzimierz Stanisław | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
3 | KUNECKA Wanda | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
3 | DZIÓB Tomasz | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
3 | PALUS Adam Jan | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
3 | SZYMAŃSKA Dorota | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
3 | BIAŁEK Aneta Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZEŃ Zbigniew Marian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ADAMUS Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GABROWSKA Lidia Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SMOLIŃSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WAJDA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | JANKOWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KLIMAS Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PERLAK Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
3 | TUŁA Maciej Czesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
3 | CHOROMAŃSKI Kacper | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
3 | KAŁUŻA Martyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
3 | ZBOROWSKA Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
3 | DUDKIEWICZ-MARCZAK Małgorzata Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
3 | BUDA Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
3 | GARBARZ Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
4 | BAGIŃSKI Adam Cezary | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SZYMONIAK Joanna Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | HUBISZ-MAJECKA Marta Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WYDRZYŃSKI Marek Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KOZŁOWSKI Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | LIPIŃSKA Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | NIEDŹWIECKI Andrzej Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PREWANDOWSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
4 | WICZKOWSKI Andrzej Stanisław | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
4 | KRAJDA Roman Krzysztof | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
4 | STANEK Arkadiusz Jan | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
4 | REMIN Aneta Edyta | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
4 | OWCZAREK Małgorzata | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
4 | KRUPSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO |
4 | SMOLARZ Maciej | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
4 | HANDWERKIER Elwira Urszula | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
4 | POPIELA Andrzej Artur | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
4 | KRASNODĘBSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
4 | DOBRASZAK Anita Grażyna | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
4 | SZYMAŃSKI Roman | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
4 | OGRODNIK Karolina Monika | KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY |
4 | ADAMUS Romuald Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WANTOCH-REKOWSKA Katarzyna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | OLSZEWSKI Daniel Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | TURKULAK Jadwiga | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SZKARŁAT Barbara Janina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ŁOBOS Kazimierz Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOWALSKI Paweł Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
4 | KOCHANIAK Agnieszka Milena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
4 | DŁUGOSZ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
4 | SKALEC Jacek Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
4 | CISZEWSKI Patryk Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
4 | PSZKIT Magdalena Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
4 | WIĘCKOWSKA Anna Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIERŻONIÓW 2023 JAROSŁAWA RUDNICKIEGO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Dzierżoniów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".