KONIECZNY Henryk |
ZENKA-ZGANIACZ Agnieszka |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Antoni CHUDY | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Henryk Roman SOBCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
1 | Henryk CHMIELEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
2 | Elżbieta Krystyna MATOLICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
2 | Robert Rafał BOMBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
3 | Adam Stanisław SZYMAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
3 | Jan DZIUBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
4 | Elżbieta ŚLIWIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
4 | Stanisław BERNACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
5 | Maryla Aleksandra DOMAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
6 | Damian Sylwester NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
6 | Piotr Michał OCIEPA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
7 | Wioleta JABOROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
7 | Jacek Grzegorz RYDZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
7 | Anna Ewa DYLEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY FAŁKÓW |
8 | Justyna Katarzyna MIROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
8 | Grzegorz Adam ZGANIACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
9 | Elżbieta SZYMCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
9 | Piotr Krzysztof GONERKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
10 | Agnieszka LIPSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
10 | Robert Andrzej DONIECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
11 | Łukasz MACIEJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
12 | Anna PLUTA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Zbigniew MULARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
12 | Wioletta PLUTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
12 | Mariola Justyna PLUTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY FAŁKÓW |
13 | Agnieszka ZENKA-ZGANIACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
13 | Ilona Marzena ŚLĄZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
14 | Elżbieta Cecylia DUL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
14 | Jarosław Andrzej KACZMAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
15 | Monika STEFAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA FAŁKÓW |
15 | Andrzej Józef SZYMCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW-2024 |
15 | Anna Ewelina BUDZIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY FAŁKÓW |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Fałków
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".