KONCEWICZ Sylwester |
ROGOWSKI Tomasz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Teresa ŚLIMKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Małgorzata TRUCHAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
2 | Edyta DOBKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
3 | Alicja MOŻEJEWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Adam KIBITLEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
3 | Paweł KAMIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA BUDUJE |
4 | Władysław WASILEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Ewa Jolanta BARCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
5 | Sebastian Janusz JANUS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Urszula PIETREWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
6 | Anna ROJEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
6 | Karol SIEROCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA BUDUJE |
7 | Sławomir TOMKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
8 | Mirosław Franciszek GLINIECKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Zbigniew NOGAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
9 | Przemysław GROCHOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Bogusław KONIECZNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
10 | Danuta DUBNICKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Adrian MASŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
11 | Magdalena KOSIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Krzysztof JUREWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
12 | Edward RENKIEWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Urszula ZADYKOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
13 | Dariusz SZULIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Grzegorz SMOKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
14 | Tomasz KAPUSTA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Marek KOZŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
15 | Konrad KAMIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Wiesława ROGUCKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Filipów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".