CZUBAJ Hubert |
WYSOCKI Karol |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Leszek PADEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
1 | Jan ŚMIELAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI |
2 | Agnieszka GÓRKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
2 | Dariusz Józef WOLSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI |
3 | Barbara TARCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA |
3 | Zenon BANACH | KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI” |
3 | Katarzyna KRAWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
4 | Leszek FRĄCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
4 | Grzegorz WYSOCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI |
5 | Jan Zbigniew BOGUMIŁ | KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA |
5 | Grażyna Maria SKIBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
6 | Kamil FRĄCZYK | KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA |
6 | Grzegorz KORCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
7 | Alina SOBIERAJ | KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA |
7 | Stanisława Wiesława OKRÓJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
8 | Robert Wojciech KRAWCZYK | KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA |
8 | Ryszard Marek JONCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
8 | Anna SITARSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI |
9 | Jolanta KŁOS | KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA |
9 | Anna PRĄTNICKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
10 | Piotr MAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
10 | Tomasz SZOT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI |
11 | Robert BUDZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
11 | Marlena TETLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI |
11 | Ewa GŁOGOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO MIASTA I GMINY |
12 | Michał GIETKA | KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA |
12 | Łukasz Krystian HOŁUŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
13 | Justyna JANECZEK | KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA |
13 | Małgorzata NOWAKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
14 | Kamil NIZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA |
14 | Andrzej JAŚNIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
14 | Bogdan WYSOCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI |
15 | Michał MURAWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW |
15 | Łukasz MARZEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Głowaczów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".