CHAŁUBIEC Jarosław Jakub |
DRUŻKA Tomasz Stanisław |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Kinga SOBCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Sławomir BECHERKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Kuba Dawid RUDNICKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Eligiusz DĄBEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Dorota KULAWCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Marek Józef SZCZEPANIAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Iwona DAŁEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Sylwester PALIŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Krzysztof Edward KUCHARCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Marzena Dorota DOARDO | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Mieczysław Selwin DAŁEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Mateusz ŁUKASIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Michał WÓJCIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Marek Robert ZGIERSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Beata Agnieszka SOCZYŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Marzena Krystyna ŁYSIO | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Łukasz Robert ŁUKASIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Magdalena Ewa DOROBA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Piotr Andrzej CHARUSTA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Jarosław Radosław KURCZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Piotr Zbigniew KIERUS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Dawid Tadeusz RUBASZEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Tomasz Grzegorz PIENIĄŻEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Agnieszka Justyna BEDNAREK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Andrzej Zdzisław JANKOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Dawid KRAWCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Lucyna GIBKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Karolina Dorota DURMAJ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Halina KOWALIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Głowno
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".