MIKUŁA Radosław Grzegorz |
SŁODKI Jan Piotr |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Tomasz Wojciech DUDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
2 | Karolina Maria ANTONKIEWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Edyta Małgorzata TRACZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
3 | Sławomir TUKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
4 | Bożena GUTKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Jadwiga Anna KOWALCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
5 | Tomasz GRZYBEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Łukasz GRUCHAŁA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Marcin Jan LESIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
7 | Marianna Małgorzata DYŚKO | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Radosław KIJO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
8 | Monika Agnieszka DĄBROWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Henryk LESIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
9 | Aleksander Stanisław WASILEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE |
9 | Konrad Kazimierz KUBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
10 | Andrzej LESZCZYŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Radosław PAZUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA PAZURKA |
10 | Elżbieta MIKOŁAJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
11 | Kamil Piotr PINTARA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
12 | Dawid TOMASIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Rafał KOWALCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
13 | Teresa KOWALSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Tomasz Dariusz DUDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
14 | Radosław Paweł KOWALCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Marek KARCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
15 | Małgorzata Grażyna GÓRAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA RAWA MAZOWIECKA |
15 | Edward Andrzej ROSA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI 2015 |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Głuchów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".