GUGA Rafał Józef |
MUCHA Rafał Marek |
PIECZYŃSKA Magdalena Iwona |
SAWARYN Mieczysław Edward |
SZMAJA Zbigniew Waldemar |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | MISIUNA-GÓLCZ Aleksandra Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CHMURA-NYCZ Magdalena Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GŁUSZAK Sławomir | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ULASZEWSKA Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KOSTKA Mateusz Wiesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KOZDRA-KWIATKOWSKI Adrian Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PLIS Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WOŁOWCZYK Bożena Danuta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MARKIEWICZ Łukasz Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GUGA Rafał Józef | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | WARDA Bogdan Jacek | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | PĘCIAK Anna Janina | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | SOCHAJ Ireneusz Cezary | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | KRZYŻANOWSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | MARYNIAK Tomasz Antoni | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | CICHAŁA Joanna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | GREŃ Magda Gabriela | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | KLIMCZYK-ŚLIWIŃSKA Anna Monika | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | SZMAJA Zbigniew Waldemar | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KAMIŃSKI Łukasz Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ROSIAK Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WIŚNIEWSKA Aneta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DANISZEWSKA Wanda | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SZCZERBIŃSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KWIETNIEWSKA-DOBROWOLSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WĘGRZYN Mirosława Irena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOLIŃSKI Piotr Sebastian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SAWARYN Mieczysław Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
1 | ADAMIAK Roland Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
1 | KOZAKIEWICZ Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
1 | KUŹNIEWSKA Lilia Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
1 | WOJCIECHOWSKA Gabriela Wanda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
1 | KULAWIEC Robert Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
1 | MARKIEWICZ Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
1 | ULAS Katarzyna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
1 | KARPIERZ Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
1 | MUCHA Rafał Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
1 | MIRAKOWSKI Tomasz Bogdan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
1 | ROMANICZ Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
1 | MŁYŃSKA Krystyna Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
1 | KOCZAN Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
1 | CHILEWSKA Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
1 | ADAMCZEWSKA Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
1 | KAWKA Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
1 | ADAMEK Andrzej Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
2 | PIECZYŃSKA Magdalena Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | PUZIK Maciej Sylwester | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | JAWORSKA-FLOREK Izabela Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GATKOWSKA Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | STRZELCZYK Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | DUMA Lesław Stefan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GUTEK Edyta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LEWIŃSKI Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZUMIŁO Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | HOWIL Waldemar Grzegorz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | LEWANDOWSKA Monika Andżelika | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | MRÓZ Piotr Wojciech | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | NOWOPOLSKI Arkadiusz Patryk | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | JAMRÓZ Edyta Magdalena | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | URBAŃSKI Przemysław | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | HYŻY Damian Andrzej | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | NADAŁA Joanna Krystyna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | KIPCZAK Beata Lucyna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | SOBCZAK Władysław Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KIEŁT Rafał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KLIMAS Marzanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ROMANIECKA Dorota Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TOMCZEWSKI Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PRZEPIÓRKA Urszula Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | LEŚNIEWSKA Anna Dominika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RUDZIŃSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | FRELICHOWSKI Gabriel | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PARA Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
2 | ZWOLIŃSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
2 | PAZIK Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
2 | SZCZEPKOWSKI Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
2 | KOŚCIUKIEWICZ Anna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
2 | SAUTER Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
2 | MARIAŃSKA-FOJUT Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
2 | WYRWICZ Anna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
2 | GRABOWSKA Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
2 | ŚLIWIŃSKI Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
2 | JONASIK Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
2 | KAWKA Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
2 | CZYLEKO Małgorzata Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
2 | KUPSKI Waldemar Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
2 | KAPTAJN Marzena Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
2 | KUMOR Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
2 | KOPERSKA Anna Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
2 | PRZEPIÓRKA Mariusz Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
3 | PIASECKI Jerzy Szczepan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KRZAK Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JÄGER Agnieszka Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ZAWADZKI Krystian Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | HOŁUBOWSKI Robert Bronisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JĘDRASZCZYK Krzysztof Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | FRELICH Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KUBIAK Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GOCH Malwina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GATKOWSKA Monika Małgorzata | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | URBAŃSKI Sławomir Piotr | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | GÓRECKI Radosław Stanisław | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | ULAS Marzena Kamila | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | LEWANDOWSKI Adam | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | FRĄTCZAK Paula Kamila | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | CZYŻ Michał Adrian | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | DOYLE Iwona | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | HAJDUK-MISIAK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | NAMIECIŃSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PASIK Grażyna Bożena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KMIECIAK Zdzisław Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KUJAWIŃSKI Zdzisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PIJANKA Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ŚWIATOCHA Jacek Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RUDYŃSKA Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GIL Krystyna Halina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | JURCZYSZYN Krzysztof Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KASPRZYK Elżbieta Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
3 | TRZEPACZ Zenon Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
3 | POLAŃSKI Roman Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
3 | ŻUKOWSKA Malwina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
3 | JAREMCZUK Leszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
3 | BORYS Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
3 | KRYSIAK Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
3 | KARYCZAK Izabela Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
3 | WOŁOSZ Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA NAJLEPSZY WYBÓR DLA GMINY GRYFINO |
3 | ŁOZOWIECKI Leszek Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
3 | KUŹMA Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
3 | ŚWIRBUT Waldemar Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
3 | PISKORSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
3 | GAZIŃSKA Katarzyna Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
3 | SROKA Cezary Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
3 | MIEŚCIOR Joanna Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
3 | BUS Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
3 | SKRZYPIŃSKI Janusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA MUCHY PROJEKT KOCHAM GRYFINO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Gryfino
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".