KOKO Daniel Radosław |
KOWALONEK Kamil Robert |
KRÓLAK Mateusz Grzegorz |
SADOWSKI Witold Eugeniusz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Joanna Wioletta SOKOŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
1 | Tomasz Krzysztof GÓRSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
1 | Arkadiusz Bolesław CICHOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GRYFÓW |
2 | Iwona Maria GRZELCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Krzysztof Kamil DZIKOWICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
2 | Ksena Sara WIERZBIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PATRIOTÓW |
2 | Urszula MAGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
2 | Mateusz Grzegorz KRÓLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GRYFÓW |
3 | Bartosz GAŁUCHA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Tomasz Jan POGORZELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
3 | Krzysztof KARACZUN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
3 | Waldemar Piotr REIMANN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GRYFÓW |
4 | Sylwester SZYMASZEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Anna Maria KOWNACKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
4 | Paweł ZENKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PATRIOTÓW |
4 | Kamil Robert KOWALONEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
4 | Agnieszka AUGUST | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GRYFÓW |
5 | Nikoleta Sylwia RYBA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Szymon Piotr DOŁASIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
5 | Halina SADOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PATRIOTÓW |
5 | Kacper Krzysztof OLSZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
5 | Andrzej Robert NIEDZIELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GRYFÓW |
6 | Ryszard Wojciech SAWCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
6 | Witold Eugeniusz SADOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PATRIOTÓW |
6 | Izabella KARWAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
6 | Katarzyna Marta STĘPNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GRYFÓW |
7 | Joanna Maria GRZEGOREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
7 | Grzegorz Marek KOWALKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PATRIOTÓW |
7 | Grzegorz Edward PIEJKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
7 | Anna Ewa PETRUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GRYFÓW |
8 | Karolina NIEBYLSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Mariusz Jerzy KOZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
8 | Stanisław MARUSZCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PATRIOTÓW |
8 | Jacek TROJANOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
8 | Remigiusz Leszek MIREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GRYFÓW |
9 | Robert SKRZYPEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
9 | Jan KALEMBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PATRIOTÓW |
9 | Iwona PASTUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
10 | Kamila ORZOŁ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Zygfryd Stefan BORKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
10 | Ewa Wanda LUTY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
10 | Krzysztof KRÓL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GRYFÓW |
11 | Artur ADAMSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Tadeusz DAM | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAW WOJTKUN |
11 | Tomasz KRAWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
11 | Zbigniew MIELAŃCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
11 | Patryk HRYNIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GRYFÓW |
12 | Ryszard Eugeniusz WOJTKUN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAW WOJTKUN |
12 | Anna Julia WIELICZKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
12 | Małgorzata TABAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
12 | Katarzyna Aleksandra STEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNA I NOWOCZESNA WIEŚ” |
13 | Aleksandra Judyta DUBANIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
13 | Wojciech Rafał PAWLUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNA I NOWOCZESNA WIEŚ” |
14 | Kamil Marek ZAJĄCZKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PATRIOTÓW |
14 | Łukasz MACIEJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
14 | Andrzej Franciszek KOWNACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNA I NOWOCZESNA WIEŚ” |
15 | Daniel Radosław KOKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA KOKO |
15 | Paulina Helena FABIAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRONT PATRIOTÓW |
15 | Bartosz Kamil GRODECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALONKA „GRYFÓW DLA WSZYSTKICH” |
15 | Marek NIEBYLSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNA I NOWOCZESNA WIEŚ” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Gryfów Śląski
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".