FLOREK Bożena |
MAJEWSKA Marta Urszula |
SMAL Zbigniew |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Józef Henryk BOJARCZUK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Artur KERN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
1 | Małgorzata Teresa MISZCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ |
2 | Ryszard Stanisław WIŚNIEWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Zdzisław SZCZĘK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
3 | Lucyna ŻOŁNIERCZUK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Wiesław BAŃKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
3 | Marlena Anna WASILIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO |
3 | Jadwiga HAŁAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT HRUBIESZOWSKI |
3 | Edyta Anna GRABOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ |
4 | Rafał PROKOP | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Andrzej GUZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
4 | Leszek BAJEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT HRUBIESZOWSKI |
5 | Bogdan PATKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Mateusz Tadeusz DREJS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
5 | Zbigniew LEBIEDOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO |
5 | Ewelina MARTYNIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY HRUBIESZÓW |
5 | Małgorzata Teresa DOBROWOLSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ |
6 | Teresa Jadwiga MAZUR | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Leszek Piotr KRYSZCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
6 | Monika Maria PIASECKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO |
6 | Walentyna KOWALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY HRUBIESZÓW |
6 | Wojciech Tomasz RÓŻAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT HRUBIESZOWSKI |
6 | Jan Jarosław DOBROWOLSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ |
7 | Zbigniew Paweł SPISACKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Irmina GÓRA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
7 | Artur DANILCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO |
7 | Beata Stanisława GOŁOFIT-HAWRYLUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY HRUBIESZÓW |
7 | Konrad PACHLA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT HRUBIESZOWSKI |
7 | Agnieszka MIĘCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ |
8 | Marta Elżbieta MIELNICZEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Łukasz Maciej JASINA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
8 | Jolanta ZAWADZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY HRUBIESZÓW |
8 | Aneta Franciszka GRELKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ |
9 | Robert Tomasz JÓŹWIAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Emilia Romualda FELIKSIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
9 | Jan SZULAKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO |
9 | Mirosława Ewa GAŁAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY HRUBIESZÓW |
10 | Ryszard Stanisław WIECH | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Alicja Ewa NAJCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
10 | Monika Urszula TRZUSKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT HRUBIESZOWSKI |
10 | Marcin KANONIENKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ |
11 | Maria Zdzisława JENDRZEJCZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Czesława Maria NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
11 | Agnieszka KAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY HRUBIESZÓW |
11 | Norbert BARSZCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT HRUBIESZOWSKI |
11 | Katarzyna LACHOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ |
12 | Magdalena Iwona NOCEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Marian CISŁO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
12 | Artur Dariusz NAPŁOSZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY HRUBIESZÓW |
12 | Sylwester Rafał JANKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT HRUBIESZOWSKI |
12 | Alina Irena JANKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ |
13 | Andrzej WYSOCKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Danuta KOWALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
13 | Marta BELINA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT HRUBIESZOWSKI |
13 | Jerzy FLISIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ |
14 | Wiesław Lucjan MISIUK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Leszek TARNAWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
14 | Agnieszka JAŚNIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY HRUBIESZÓW |
14 | Andrzej NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ |
15 | Barbara Danuta WIERZCHOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ |
15 | Bożena ŚWIĄDER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO |
15 | Jolanta Maria PORTUŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY HRUBIESZÓW |
15 | Maria FOKS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI HRUBIESZOWSKIEJ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Hrubieszów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".