CICHOCKI Sebastian |
OLSZEWSKI Piotr |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Lidia Ewa KUCHCIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
1 | Michał PRĄTNICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
2 | Wiesława Mirosława KONIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
2 | Emilia BUNALSKA-ROMAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
3 | Dorota Justyna KACPEROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
3 | Maciej Tomasz GRABIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
4 | Sebastian CICHOCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
4 | Monika GODLEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
5 | Joanna Danuta BYSTRA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
5 | Agnieszka OLSZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
6 | Jacek OGRODZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OGRODZIŃSKIEGO |
6 | Dorota JĘDRZEJEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
6 | Marian WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
7 | Marek Jan KRAJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
7 | Włodzimierz Adam BRZEZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
8 | Katarzyna Maria NEUBERT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
8 | Mateusz Dawid FIEDURSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
9 | Radosław ZAREMBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
9 | Katarzyna KISIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
10 | Jarosław CHYBIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
10 | Mariusz Zbigniew ZAREMBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
11 | Kamil KUCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
11 | Marzena Edyta OSIECKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
12 | Teresa Ewa ŚWIĄTKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
12 | Izabela URBAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
13 | Halina STĘPKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
13 | Paweł ŚWIDERSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
14 | Józef MAŁECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
14 | Ewelina Katarzyna PUŁAWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
15 | Wanda Jolanta KREMSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE UGRUPOWANIE LOKALNE |
15 | Dariusz SARBIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD 2024” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Iłowo-Osada
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".