FAJOK Arkadiusz Sebastian |
KOMAN Ewa Małgorzata |
KOWNACKI Bartosz Józef |
MISTERSKI Janusz |
PINIEWSKI Wojciech |
SŁABIŃSKI Marek |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | BĘTKOWSKI Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | URBAŃSKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BERENDT Leonard Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | RUTECKI Maciej Zygmunt | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | RUDNICKA Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | OSIŃSKA-MEZER Marzenna Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KLIMEK Magdalena Bogumiła | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | HABA Robert Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KRUSZEWSKA Oliwia Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | PACZKOWSKI Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | POŁOMSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | CHORĄŻEWSKA Kamila Bogumiła | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | PUŁACZEWSKI Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KMITTA Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | RYCHWICKI Robert Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOWALKOWSKI Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WOJTASIŃSKI Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | URBAŃSKA Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KASPROWICZ Sebastian Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | NOWAK Ilona Julia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | JÓŹWIAK Beata Mariola | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | OLSZEWSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MIKOŁAJCZYK-CABAŃSKA Anna Salomea | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GŁOWACKI Dariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DRZEWIECKA Irena Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZŁOTOWSKI Bogdan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KRETKOWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MORAWSKA Elżbieta Romana | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KACZALSKI Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
1 | WOJCIECHOWSKI Michał Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
1 | SARNOWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
1 | KNASIAK Daria Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
1 | FRĄTCZAK Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
1 | KLIMEK Zuzanna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
1 | ŁASZKIEWICZ Krzysztof Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
1 | MISTERSKI Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
1 | LEWANDOWSKI Jarosław Ignacy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
1 | LEŚNIEWSKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
1 | CHUDZIŃSKA-MOCHALSKA Urszula Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
1 | MAGALSKA Weronika Daria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
1 | BELZYT Zbigniew Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
1 | KORNACKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
1 | RATAŃSKI Waldemar Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
1 | SOPOLIŃSKA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
1 | BŁASZAK Wanda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
1 | HORODECKI Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
1 | NAWROCKI Wiktor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
1 | KACZMAREK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
1 | PAŁASZ Karolina Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
1 | SOBCZAK Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
1 | RATAJCZAK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
1 | GREMBLEWSKA Paulina Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
1 | MOKRZYCKA Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
1 | KAILING Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
2 | KAŹMIERCZAK Patryk Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŻUKOWSKA Maria Łucja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | RADULSKA Wiktoria Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WOJCIECHOWSKI Rafał Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MOCHALSKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KOPEĆ Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KROKOWSKA Natalia Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KROKOS Przemysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GAWROŃSKI Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ROSIŃSKI Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | POPIELARSKI Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KASZAK Mariusz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | LINETTEJ Mariusz Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | PACZKOWSKA Martyna Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | CHABASIŃSKA Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | ROSIŃSKA Anna Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | MAJOR Aleksandra Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | JASKÓLSKI Piotr Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KARASZEWSKI Mikołaj | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KUREK Mikołaj | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | STACHOWIAK Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | FITA Wiktoria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PIESZAK Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PRZYBYLSKI Sławomir | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz Błażej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | LUBER Adriana | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | CABAŃSKA Katarzyna Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | TARCZEWSKI Jacek Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | POLAK Damian Czesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | LESZCZYŃSKI Marek Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GĄSIOROWSKA Danuta Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KURKOWIAK Edward | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ROSIŃSKA Danuta Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MAZUR Daniela Wanda | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MIKOŁAJCZAK Edmund | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | LEWANDOWSKI Rafał Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
2 | STĘPNIEWSKA Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
2 | OLEJNICZAK-BEMBNISTA Dominika Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
2 | JASIŃSKI Dawid Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
2 | WYCIECHOWSKI Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
2 | ZIELIŃSKI Wiktor Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
2 | HARENDA Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
2 | KUKUŁA Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
2 | PISKADŁO Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
2 | BAŃCZYK Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
2 | LIGOCKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
2 | BAŃCZYK Natalia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
2 | BĄKOWSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
2 | ZIELIŃSKI Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
2 | STEFAŃSKI Artur Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
2 | BAŃCZYK Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
2 | SŁABIŃSKI Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
2 | MROZIŃSKI Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
2 | KOCHMAŃSKI Dominik | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
2 | LATAWIEC Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
2 | WEGNER Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
2 | KOCHMAŃSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
2 | CZAPLICKA Paulina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
2 | KOPCZYŃSKA Regina Bogumiła | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
2 | STASIAK Dariusz Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
2 | KOMAN Ewa Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
2 | SENDOR Daniel Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
2 | MATKOWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
2 | SARKOWICZ Patrycja Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
2 | WOJTCZAK Ewelina Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
2 | KACPCZAK Elżbieta Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
2 | KLIMASZEWSKI Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
2 | MRÓWCZYŃSKI Jarosław Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
2 | KOBIELSKI Norbert Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
3 | JASKULSKA Danuta Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KOPEĆ Jarosław Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | OLIWKOWSKI Łukasz Szymon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DARGACZ Andrzej Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BAZELAK Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | CHWIŁOWICZ Katarzyna Kazimiera | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DĄBEK Daria Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BŁASZAK Zdzisław Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | NAWROT Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | GRALAK Grażyna Stanisława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | GIMIŃSKA Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KUPISZ Małgorzata Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | SZYMKOWIAK Marek Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | BOCZAR Mirosława Leokadia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | CZERWIŃSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BORZĘCKI Adam Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | IDZIK Michał Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WOJCIECHOWSKA Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KIERSZTAN Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ZIELIŃSKA Danuta Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ZAMCZAŁA Olga Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | NAPIERKOWSKA Renata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | STACHOWIAK Jowita Patrycja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CABAŃSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GERUS Gabriela Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KURKOWIAK Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SOKOŁOWSKI Adam Dariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KOCISZEWSKI Mateusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | STANISZ Bartłomiej Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
3 | ZAWADZKA Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
3 | PIWEK Adrian Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
3 | KOCIUK Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
3 | KRÓLIKOWSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
3 | KUBIAK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
3 | BEMBNISTA Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
3 | STEFAŃSKA Bogumiła Kazimiera | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
3 | DERDOWSKA Marlena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
3 | KRAJNIAK Dominik | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
3 | KRYSZTOFIAK Zenon Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
3 | MOCHALSKI Jerzy Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MISTERSKI |
3 | OLECH Jacek Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
3 | PAJĄK Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
3 | GŁOWICKI Dawid | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
3 | WELEROWICZ Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
3 | TRELA Piotr Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
3 | SZULC Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
3 | OŚMIAŁOWSKA Zofia Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
3 | KWIATKOWSKI Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
3 | KEMPSKA Ewa Mariola | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
3 | SZCZEPAŃSKI Hubert Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
3 | NAWROCKA Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
3 | WITOŃ Karolina Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
3 | BŁOŃSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
3 | MELKOWSKI Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
4 | PINIEWSKI Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PODOGRODZKA Ewa Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | RATAJCZAK Julia Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | HARENDA Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SIKORA Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KRÓLEWICZ Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PAWLAK Wojciech Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WĄŚNIEWSKI Waldemar Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SKOCZYLAS Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | RYDZIK Hanna Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | MOSZCZYŃSKI Lech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | GRALIK Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | PRUSIŃSKA Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | SZYMAŃSKA Zofia Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | KOPCZYŃSKI Zdzisław Bartłomiej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | CZAPLICKI Bartosz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | LUBER Jakub Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SZELIGA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KAZIMIERSKA-DROBNY Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SADOWSKA Martyna Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MUNIAK Piotr Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | PNIEWSKI Wiktor Mikołaj | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | URBANEK Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | WALEROWICZ Daniel Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | GAJ Jan Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BROWIŃSKI Marek Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KALETA Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | GRĄCKI Ireneusz Serafin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MIKOŁAJCZAK Dorota | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ŁADA Mikołaj Maksymilian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KĘDZIERSKA Anna Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SZEŁĘGA Wojciech Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | FAJOK Arkadiusz Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
4 | BAKSALARY-SPERKOWSKA Monika Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
4 | KUJAWA Daniel Konrad | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
4 | HEŁMINIAK Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
4 | SKONIECZKA Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
4 | KUKUŁA Daria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
4 | KOWALIK Paulina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
4 | OPERACZ Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA FAJOKA ŁĄCZY NAS INOWROCŁAW |
4 | PAJĄK Łukasz Radosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
4 | WEGNER Łukasz Mikołaj | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
4 | STASIAK Anna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
4 | DROBNY Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
4 | SZAFRAŃSKA Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
4 | CHORĄŻEWSKI Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
4 | GŁOWICKA Paulina Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
4 | PUSZKIEWICZ Wioletta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SŁABIŃSKIEGO |
4 | MARCINKOWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
4 | JARDANOWSKA Elżbieta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
4 | JASNOWSKI Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
4 | KUJAWA Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
4 | POLASZEWSKI Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
4 | CZAJKOWSKA Monika Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
4 | ZIEMBA Weronika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
4 | MICHALCZYK Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA INOWROCŁAWIA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Inowrocław
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".