BAUZA Monika Wiktoria |
FETTKE Marzanna Janina |
GAŁUSZEWSKI Rafał Sylwester |
LULA Artur Maciej |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Dorota Krystyna RUCIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Józef Jan WOJTAS | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Grzegorz Rafał KRAUSE | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
1 | Kazimierz JACEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | Marcin Piotr OLSZEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Sławomir Stanisław FOJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
2 | Dorota Barbara BOROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | Anna Katarzyna MIROSŁAW | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Andrzej Bogdan SIEMIANIS | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Wiesław Piotr GRABOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
4 | Anna Ewa KLINGENBERG | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Włodzimierz Lech GRABOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Przemysław GRABOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
4 | Rafał Piotr TOKARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | Sławomir ZARZYCKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Adrian FILIPSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
5 | Krzysztof MIŁOSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
6 | Paulina Monika SZRAM | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Marcin Maciej OBIJALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
6 | Małgorzata Krystyna KUCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
7 | Marek Bronisław BERENDT | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Stanisław LASER | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Anita Gabriela WITKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
7 | Katarzyna WEINERT-SNOPEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
8 | Renata OLECH | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Tadeusz UTNICKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Magdalena Anna FIGURSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
8 | Magdalena OLSZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
9 | Wiesław Józef MAGALSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Paweł BRZOZOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Piotr KAWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
10 | Wiesław Jan SCHRAMKE | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Joanna STEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
10 | Tadeusz KLIMEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
11 | Piotr Jerzy MAŁKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Teresa Arleta JAKIMIUK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Karol Łukasz KRISJANIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
11 | Anna Barbara EMPEL-TARNOGÓRSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
12 | Wiesław WASILEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Piotr ZIMECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
12 | Rafał CIEPLIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
13 | Piotr DOMBROWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Radosław Wojciech LEWANDOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
13 | Rafał SOBCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
14 | Justyna Agata KOZŁOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Wojciech PALICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
14 | Michał Wacław KROPIEWNICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA |
14 | Magdalena Katarzyna MIECZKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
15 | Mirosław GACZYŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Mariusz GOSIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Adam KREFT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA JABŁONOWO POMORSKIE |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Jabłonowo Pomorskie
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".