BARON Leszek Henryk |
SKOTNICKA-NĘDZKA Anna Teresa |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Zuzanna Jadwiga CZADER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
1 | Wojciech Paweł STRACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZŁOWIEK I RODZINA” |
2 | Adam PAŁECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
2 | Jan Leszek BOŻEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZŁOWIEK I RODZINA” |
2 | Mirosław WIŚNIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” |
3 | Lucyna Jadwiga HOIN-ZYPSER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
3 | Tomasz Krzysztof WOLFF | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” |
4 | Magdalena Edyta KRZEMIEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
4 | Roman Jan MRZYCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” |
5 | Zbigniew PUTEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
5 | Roman Paweł URBAŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” |
6 | Krzysztof Marian KLESZCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
6 | Włodzimierz SIKORSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” |
7 | Tomasz Marcin GWÓŹDŹ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
7 | Anna Maria ZDOLSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZŁOWIEK I RODZINA” |
7 | Marek Zenon KOWALCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” |
8 | Dariusz Marcin NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
8 | Janusz Andrzej BACZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE JAWORZE 2024 |
8 | Edward Ryszard MŁOCZKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” |
9 | Edward PODSTAWNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
9 | Anna Maria DUDZIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZŁOWIEK I RODZINA” |
10 | Dorota Barbara MAMORSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
10 | Arkadiusz Franciszek SZELIGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” |
11 | Agnieszka Anna NIEBORAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
11 | Krzysztof Damian GREŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” |
12 | Jan Roman BATHELT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
13 | Roman KRUCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
13 | Mateusz Władysław MICHALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” |
14 | Klaudia RACŁAWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
14 | Anna Maria GRYGIERCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE JAWORZE 2024 |
14 | Mirosław Stanisław GRUSZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” |
15 | Sławomir Mariusz TOMALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI ŁĄCZY NAS JAWORZE |
15 | Paweł Jakub KRZEWIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE JAWORZE 2024 |
15 | Eryk Ryszard BOHUCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Jaworze
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".