BIEŃ Teodozja Janina |
DZIEWIERZ Kamil Dominik |
WÓJCIK Paweł Krzysztof |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Rafał FUDALA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Ewa OFIARA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Ewelina Maria WOŹNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
2 | Hubert BRZESKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Robert Piotr RĘDZIA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Magdalena TRZMIEL-WIETESKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
3 | Milena KLAMUT | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Iwona Małgorzata FILOZOF | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Monika KOWALCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
4 | Zbigniew Jan DOBOSZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Mateusz KUCHARCZYK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Adam WŁODARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
5 | Grzegorz PODGÓRZEC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Mariusz KOPYCKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Marcin MALINOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
6 | Katarzyna DZIEKOŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Arkadiusz Adam ZIELIŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Elżbieta ŁOBODA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
7 | Grzegorz KOWALCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Wojciech WIKŁO | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Radosław Kazimierz LANGIEROWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
7 | Maciej Krzysztof MAKULSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAKULSKIEGO |
8 | Renata CHYRA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Tomasz Waldemar PLEWIŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Bogdan WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
8 | Robert SZCZEPAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA SZCZEPAŃSKIEGO |
9 | Edyta DOBROWOLSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Lidia Dorota ŻUROWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Radosław KOZŁOSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
10 | Grzegorz GUT | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Dariusz Sławomir LIPIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
11 | Michał GRUSZKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Marek Mirosław JANIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
11 | Karolina JANIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA LISOWA |
11 | Agnieszka MAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ |
12 | Agata NOWAKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Barbara Zofia KOŁODZIEJSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Barbara Czesława FIRLEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
13 | Justyna Anna DRYJA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Sebastian ZIELIŃSKI | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE |
13 | Janusz MAZUREK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Anna PIWOŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
14 | Artur WIATRAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Marcin Jacek DREWNOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Dorota Anna ŚLENDAKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
15 | Ewa MACIEJEWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Waldemar SULISZ | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE |
15 | Wojciech Franciszek KOWALCZYK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Anna Danuta RODAK-BRODA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Jedlińsk
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".