KORNAT Rafał Łukasz |
LEŚNOWOLSKI Piotr Józef |
RYBIŃSKA Emilia |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Erna Monika GROŃSKA-PETNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SAMORZĄDOWCY 24 |
1 | Janina WOJCIECHOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
1 | Michał Janusz JAŚKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
2 | Beata MACIĄG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
2 | Beata Anna KIRAGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII RYBIŃSKIEJ |
2 | Monika Barbara DĄBROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
3 | Aneta MOSIONEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
3 | Grzegorz SŁOMKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII RYBIŃSKIEJ |
3 | Adam MĄKOSA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
4 | Maciej FRĄCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
4 | Mieczysław Stanisław KAIM | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
5 | Wojciech Romuald ORTENBURGER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
5 | Agnieszka BANASIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII RYBIŃSKIEJ |
5 | Jan Karol KRAKOWIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
6 | Wojciech JAROSZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
6 | Katarzyna WANIEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII RYBIŃSKIEJ |
6 | Beata Dorota BARTKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
7 | Robert BORKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
7 | Marcin KACZOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII RYBIŃSKIEJ |
7 | Tomasz GAŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
8 | Sylwia Aldona MAZUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
8 | Beata Wioletta TOMASZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
8 | Katarzyna Justyna BARAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KATARZYNA BARAN” |
9 | Łukasz BANASIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
9 | Martyna Maria BANASIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII RYBIŃSKIEJ |
9 | Konrad Łukasz WIŚNIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
10 | Monika ZATORSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
10 | Ewelina Katarzyna MACHNIO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA FLISZKIEWICZA |
10 | Katarzyna Anna PODPŁOŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII RYBIŃSKIEJ |
10 | Bogumiła Maria PSKIT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
11 | Anna Iwona STYSIEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
11 | Marcin Tomasz FLORCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII RYBIŃSKIEJ |
11 | Sylwia Beata MOSKWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
12 | Marcin Piotr MASIARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
12 | Ilona Małgorzata KAMIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA FLISZKIEWICZA |
12 | Ewa Justyna ANUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII RYBIŃSKIEJ |
12 | Andrzej GRZEBIELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNA JEDLNIA |
12 | Monika Maria PODSIADŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
13 | Krzysztof LIPIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
13 | Edyta Małgorzata MĄKOSA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
14 | Piotr Zbigniew MĄKOSA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
14 | Joanna NAŁYWAJKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII RYBIŃSKIEJ |
14 | Iwona Beata CHRZĄSTOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
15 | Agnieszka CIEŚLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 24 |
15 | Elżbieta BIŃKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII RYBIŃSKIEJ |
15 | Piotr Andrzej PIASECZNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Jedlnia-Letnisko
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".