BRZOZOWSKA Bożena Maria |
DUDEK Edward Jan |
KONIECZYŃSKA Anna Ewa |
SZATKOWSKI Jarosław Andrzej |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Grażyna NAWALANIEC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | Gabriel Marek WRZOSOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Małgorzata Irena KUCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
2 | Marcin Wiesław RYŁKO | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | Marta Adriana GUWER | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Grażyna Monika BŁASZKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
2 | Magdalena Anna PAWLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA NOWYCH LUDZI” |
3 | Tomasz Jakub ZAWADZKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | Anna SZPECHT | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Bożena SZCZEPAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
3 | Robert Jan TURNO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA NOWYCH LUDZI” |
4 | Paweł Tadeusz ROSÓŁ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | Katarzyna GEREMEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Tomasz Łukasz KARMELITA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
4 | Sebastian Filip PIGUŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA NOWYCH LUDZI” |
5 | Barbara Krystyna BORYSIEWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | Krzysztof Józef GAWRON | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
5 | Magdalena Ewa KUŹNIAR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA NOWYCH LUDZI” |
6 | Iwona Mirosława DĄBROWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | Joanna Lidia ŁĄCZNA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Andrzej KACPERSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
7 | Paweł Sebastian SONDAJ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | Michał KOLASA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Marian Franciszek TYKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
7 | Robert Adam LINKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA NOWYCH LUDZI” |
8 | Mateusz Daniel GRZECHOWIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
8 | Monika Jadwiga MARSZAŁEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Krystyna TYKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
8 | Grzegorz KOMSTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA NOWYCH LUDZI” |
9 | Anna Ewa KONIECZYŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
9 | Mateusz Ryszard BŁAWAT | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Krzysztof Mariusz ŚLIMAKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
9 | Dorota PASZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA NOWYCH LUDZI” |
10 | Lidia Łucja KACZMARCZYK PAŁUCHA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
10 | Bożena Maria BRZOZOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Kazimierz LEWASZKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
10 | Robert Adam KARDYŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA NOWYCH LUDZI” |
11 | Monika Agnieszka MOMOT | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
11 | Dorota LIPIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Grzegorz Andrzej MAZEPA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
11 | Marek Piotr KAMECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA NOWYCH LUDZI” |
12 | Tomasz Dariusz SZCZUROWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
12 | Wojciech Dominik ZARÓWNY | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Ilona Agata SADOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
12 | Michał GÓŹDŹ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA NOWYCH LUDZI” |
13 | Marcin SZKUTA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
13 | Wacław LESIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
13 | Michał SADZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA NOWYCH LUDZI” |
14 | Anna RYCHLEWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
14 | Urszula Magdalena ARASYMOWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Leon Stanisław SZUĆKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
15 | Robert Piotr KACZMAREK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
15 | Joanna Alina WOJTKO | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Katarzyna ŁOBOCKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2024 |
15 | Michał Adam RACZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA NOWYCH LUDZI” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Jeżów Sudecki
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".