DROZD-BOWNIK Agnieszka |
GIZA Iwona |
GRABEK Paweł Jan |
RĘDZIA Adam |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Izabela PAWLUKIEWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Anna WICHA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Patrycja Karolina BOWNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
1 | Anna Monika CHŁODNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
1 | Andrzej Mirosław TWAROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNOŚĆ LOKALNA |
2 | Karolina JASTALSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Stefan Józef SOCHA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Krzysztof CHMIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
2 | Anna Katarzyna KUŚ-WOŹNICZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
2 | Sebastian Benedykt GARGAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNOŚĆ LOKALNA |
3 | Leszek Marcin TERESIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Michalina Maria NAGNAJEWICZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Tomasz PIETRAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
3 | Ewa Danuta ADAMCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
4 | Krzysztof KRUKOWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Iwona SZCZERBA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Kamil GAJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
4 | Aneta KWIECIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
5 | Barbara Lidia WĘGLIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Lidia KRAMEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Monika WĘGLIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
5 | Jerzy JURAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
6 | Ewelina Anna LEWANDOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Patryk DUDZIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
7 | Łukasz BANASZEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Maria KOWALSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Halina Agnieszka RACHOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
7 | Tomasz Adam DOBROWOLSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
8 | Ewa Aleksandra RAKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Irena KRĘCISZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Tomasz BRZUSZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
8 | Mariusz MIKOŁAJEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
9 | Mirosław FITULSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Barbara Anna GIERAJ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Marzena BELCARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
9 | Marek ŁUSZCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
10 | Marcin KĘCEL | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Konrad DOBROWOLSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Weronika Patrycja BIELAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
10 | Kazimiera WOJTASZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
11 | Edyta Honorata MAŁACZYŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Katarzyna WIATROWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Anna DUL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
11 | Zbigniew Krzysztof WICIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
12 | Barbara KOPIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Adam ŻAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Paweł STRAWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
12 | Marcin MAJEREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
12 | Paulina GÓRSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNOŚĆ LOKALNA |
13 | Witold KOJTYCH | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Ewa Anna BORKOWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Henryk ŚMIECH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
13 | Piotr Kazimierz RĄCZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
14 | Dariusz Maciej TERESIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Marzena Barbara GŁÓWKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Magdalena Anna ORZEŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
14 | Aneta Urszula BURDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
15 | Marcin Karol JÓZEFACKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Adrianna ROSOŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Radosław Paweł GÓRALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI DROZD-BOWNIK |
15 | Krzysztof PASTWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA 2024 |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Józefów nad Wisłą
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".