ORMANTY Augustyn Leszek |
STELA Tadeusz |
ZADORA Marcin Piotr |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Michał Jan RUSIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
1 | Piotr JANUSIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA |
1 | Tomasz Władysław DZIEDZIC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
2 | Łukasz Tadeusz DRAGAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
2 | Piotr Władysław STELA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA SPOŁECZEŃSTWA |
2 | Ewa Anastazja FROSZTĘGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
3 | Marcin Piotr ZADORA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
3 | Dominik Marek MACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA SPOŁECZEŃSTWA |
3 | Piotr Andrzej ŚLIWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
4 | Zbigniew Władysław KOCHAN | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA |
4 | Karol WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
4 | Leszek Antoni ŚPIEWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA SPOŁECZEŃSTWA |
4 | Włodzimierz SERWIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
5 | Emilia Zuzanna USTUPSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
5 | Grzegorz PILCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA SPOŁECZEŃSTWA |
5 | Tadeusz Józef WILK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
6 | Wiesław Edward ŁUCZAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA |
6 | Aleksandra Joanna KORZENIOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
6 | Adam Zygmunt KALINA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA SPOŁECZEŃSTWA |
6 | Krzysztof Jan KLESZCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
7 | Tomasz Patryk PAJĄK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
7 | Witold Edward NOGIEĆ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA SPOŁECZEŃSTWA |
7 | Paweł Jan HEBDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
8 | Jarosław Karol LENIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
8 | Piotr Paweł MOSKAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKÓJ I DOBRO |
8 | Marcin Józef LIPIEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA SPOŁECZEŃSTWA |
8 | Elżbieta Katarzyna JANICZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
9 | Mirosław Paweł SKRZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA |
9 | Magdalena Anna STANKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
9 | Jolanta Irena KRZESZOWSKA-MIROCHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
10 | Bartosz Michał PAWŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA |
10 | Wiesław Paweł RUDECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA |
11 | Robert Józef RUDECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA |
11 | Mariusz Kazimierz CZOPEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA SPOŁECZEŃSTWA |
12 | Maciej Adam MUSIAŁ | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA |
12 | Anna Małgorzata DROŻDŻ-KUCHARSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
12 | Mirosław Andrzej FABER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
13 | Paweł Stanisław MAŚLONA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
13 | Mateusz Krzysztof HUDZIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA SPOŁECZEŃSTWA |
13 | Ewa Małgorzata PACUT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
14 | Marcin Michał OŻÓG | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA |
14 | Wojciech Mikołaj JASIENIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA SPOŁECZEŃSTWA |
14 | Joanna Urszula JABŁOŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
15 | Marcin Karol MAZUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
15 | Andrzej ZABIEGAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA SPOŁECZEŃSTWA |
15 | Piotr Michał KUMOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Kalwaria Zebrzydowska
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".