CEBRAT Kazimierz |
MORAWSKI Remigiusz Damian |
OLEKSY-CZAK Natalia Joanna |
STEFANOWICZ-CIECIELĄG Beata |
TORBUS Andrzej Stanisław |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Andrzej Wojciech MARYNOWICZ | KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY |
1 | Henryk KLIŚ | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
1 | Dominik Jan CĘDROWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
1 | Piotr MYŚLIWIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO |
1 | Paulina Katarzyna SZCZEPANIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK |
2 | Adrian Mariusz RZYHA | KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY |
2 | Bogusław LASKOWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
2 | Beata STEFANOWICZ-CIECIELĄG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
2 | Natalia Joanna OLEKSY-CZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO |
3 | Tomasz Paweł ŁOZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
3 | Bogumił WĄS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
3 | Paulina Teresa ŚNIEG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK |
4 | Aleksander Edward KRAL | KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY |
4 | Paweł Tadeusz KRADYNA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
4 | Zdzisław FICOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
4 | Łukasz Władysław SKOWRONEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO |
4 | Lilla Barbara KUCZERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK |
5 | Gabriela Agnieszka BARDAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
5 | Teresa ZIBURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
5 | Piotr Mateusz SZPIGIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK |
5 | Anna Agnieszka HNATÓW | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIĘCEJ DLA WSI |
6 | Manfred Józef GLINKA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
6 | Arkadiusz Daniel KAFTAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
6 | Małgorzata MACIEJAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO |
6 | Remigiusz Damian MORAWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK |
7 | Małgorzata Alicja PIETROCZUK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
7 | Marzena Małgorzata BEDNARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
7 | Agnieszka Angelika POLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO |
7 | Jarosław Kazimierz ADAMOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK |
8 | Grzegorz Józef KSIĄDZYNA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
8 | Grażyna BERINI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
8 | Norbert Jan BENDZERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO |
8 | Daniel KUBE | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK |
9 | Dorota Anna MAZUREK | KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY |
9 | Agnieszka Maria TĘCZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
10 | Krzysztof DARANGOWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
10 | Joanna Karolina TUSZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
11 | Weronika KSIĄDZYNA | KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY |
11 | Anna Aniela BRYK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
11 | Krzysztof TKACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
11 | Iwona Justyna DERKACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO |
12 | Bartłomiej Antoni ZAWADA | KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY |
12 | Andrzej Marian OCHOCIŃSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
12 | Lidia HELMIN-MAŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
12 | Maciej Piotr SZCZEPANIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO |
12 | Elżbieta Maria BEDNARCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK |
13 | Teresa MAŁEK | KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY |
13 | Paweł Piotr PIENIAKOWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
13 | Piotr HORWAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO |
13 | Rozalia Zofia GURBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK |
14 | Tadeusz Eugeniusz KACZMARSKI | KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY |
14 | Jan Piotr MISKE | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
14 | Grzegorz Wiesław BAZIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA |
14 | Piotr LITOWIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO |
14 | Agnieszka Dorota KUCHARSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK |
15 | Katarzyna Janina HAŁAJEWSKA | KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY |
15 | Joanna Stanisława RUTKOWSKA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” |
15 | Mariusz Edward WĘGLARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO |
15 | Edyta Ewa PAŁOSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Kamiennik
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".