CZERWIŃSKA Dorota |
DUDA Paweł |
HEMERLING Magdalena Elżbieta |
NIEMCZYK Wojciech |
NOWICKI Tomasz |
PEZACKI Mirosław |
STACHOWIAK Mateusz |
SZCZEPANIAK Tomasz Antoni |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Arkadiusz Marek STACHOWIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Mirosław Krzysztof KORDYŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY CZERWIŃSKIEJ |
1 | Izabela PIEKARSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY KCYNIA |
1 | Adam KONTOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
1 | Janusz Marek NOWAKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO |
1 | Piotr Artur POLAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DUDY |
1 | Maksymilian Kacper FRANCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ NOWICKI BIZON |
2 | Marek SKIMINA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Angelika PAZDERSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY CZERWIŃSKIEJ |
2 | Marzena Teresa KARAKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
2 | Paweł DUDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DUDY |
2 | Zofia POKRZYWIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ NOWICKI BIZON |
2 | Monika WOŁYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA KCYNI” |
3 | Jakub NOGOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Natalia Aleksandra MILIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY CZERWIŃSKIEJ |
3 | Jadwiga Józefa SŁOMSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
3 | Artur Dawid FRYDRYCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO |
3 | Zbigniew PRUSAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DUDY |
3 | Paweł Piotr MALAGOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MALAGOWSKIEGO |
3 | Adam KACHELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ NOWICKI BIZON |
3 | Magdalena Elżbieta HEMERLING | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA KCYNI” |
4 | Beata Maria PUŁAWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Milena KLECZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY CZERWIŃSKIEJ |
4 | Longina SZARWARK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY KCYNIA |
4 | Wojciech BANACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
4 | Szymon CIESIELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO |
4 | Danuta ZWOLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DUDY |
4 | Fabian CZERWIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ NOWICKI BIZON |
4 | Marek Ignacy GREWLING | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA KCYNI” |
5 | Bartłomiej NOWICKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Marta MRÓZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY CZERWIŃSKIEJ |
5 | Joanna ROBASZKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY KCYNIA |
5 | Dorota Joanna GIERYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
5 | Mirosław PEZACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO |
5 | Dorota STASZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DUDY |
5 | Lidia NAPIERALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ NOWICKI BIZON |
5 | Zbigniew Stanisław GĄSIOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA KCYNI” |
6 | Tomasz BAGNEROWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Monika MRÓZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY KCYNIA |
6 | Joanna DOLATOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
6 | Kamila KALICKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO |
6 | Albert MROTEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DUDY |
7 | Zbigniew Tadeusz WITCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Małgorzata Aleksandra WITCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
7 | Jacek LEMKE | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DUDY |
8 | Robert Maciej NAPIERAŁA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Monika WIKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY CZERWIŃSKIEJ |
8 | Ilona Ewa POPIELARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY KCYNIA |
8 | Arkadiusz Marian KNOPIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
8 | Tomasz NOWICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ NOWICKI BIZON |
8 | Alicja Krystyna WOŹNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA KCYNI” |
9 | Tadeusz WILK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Rafał WRÓBLEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY KCYNIA |
9 | Ewa TOMASZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
9 | Artur WOŹNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO |
9 | Tomasz TECŁAW | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ NOWICKI BIZON |
9 | Jacek Piotr STRYCHALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA KCYNI” |
10 | Radzisław ŚLĘŻAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Dorota CZERWIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY CZERWIŃSKIEJ |
10 | Marcin Krzysztof KŁOPOT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ NOWICKI BIZON |
11 | Tomasz OSIAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY CZERWIŃSKIEJ |
11 | Monika Bożena JACHIM | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
11 | Romuald ŁASUT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO |
11 | Tomasz Bronisław ŚWIERC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DUDY |
12 | Jacek Michał PANEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Judyta Maria CHMIELOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY CZERWIŃSKIEJ |
12 | Łukasz Tomasz SZYMAŃCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
12 | Sebastian Józef JANECZKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO |
12 | Lidia Mirosława WILAND | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DUDY |
12 | Tadeusz LEPPER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA KCYNI” |
13 | Paweł Andrzej KIEPIELA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Gracjan Adam KUBIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY KCYNIA |
13 | Stanisław GRABARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
14 | Danuta Teresa RUDZKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Wiktoria TECŁAW | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ NOWICKI BIZON |
14 | Elwira Kinga FLOREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA KCYNI” |
15 | Łukasz Kazimierz SZCZEPAŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Karolina SKIMINA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY KCYNIA |
15 | Bolesław Marian PRUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA |
15 | Radosław KOSMATKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO |
15 | Barbara Beata SĄDEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DUDY |
15 | Natalia KŁOPOT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ NOWICKI BIZON |
15 | Joanna PŁOCHARCZYK-RYBAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA KCYNI” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Kcynia
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".