SARAN Bartłomiej Przemysław |
ŚCIEBURA Rafał Piotr |
TELENGA Ireneusz Bogumił |
WŁODAREK Radosław Stanisław |
ZAKRZEWSKI Jerzy Wiesław |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Urszula Teresa KOWALCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | Bartosz Jakub SIKORA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Elżbieta Danuta SZEWELUK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Tomasz Jan PARKITNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024 |
1 | Maciej Mieczysław LESIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
1 | Bożena Ewa RUMIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO |
1 | Jakub OWCZAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KŁOBUCK |
1 | Witold Jan DOMINIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „UCZCIWY SAMORZĄD” |
2 | Andrzej SZEWELUK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Tomasz Robert WAŁĘGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024 |
2 | Sławomir Paweł DYMOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
2 | Mateusz Jan JANIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KŁOBUCK |
3 | Bartłomiej Przemysław SARAN | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Jolanta Elżbieta SZABLEWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Włodzimierz Lucjan JEZIORSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024 |
3 | Grzegorz Sławomir DOBOSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
3 | Karolina Anna ZARĘBSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO |
3 | Aleksander TOKARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „UCZCIWY SAMORZĄD” |
4 | Sabina Leokadia FIGZAŁ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | Paweł Tomasz MIĘSOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Jacek Krzysztof KOSTAN | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Edyta Ilona JELONEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024 |
4 | Andrzej SĘKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
4 | Ireneusz Bogumił TELENGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KŁOBUCK |
5 | Ewelina Tacjana KOTKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | Grzegorz Waldemar ROKOSA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KOTYLA |
5 | Ewelina Magdalena BORECKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
5 | Maciej GZIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KŁOBUCK |
5 | Grzegorz Marian HAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „UCZCIWY SAMORZĄD” |
6 | Agnieszka Kinga GĘBSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | Olivier Paweł SZCZYTKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Elżbieta SURMA-JOŃCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024 |
6 | Jerzy Florian KULEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
7 | Milena Kamila WŁODARCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | Monika Anna MANDAT | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Jolanta Anna ŁAPAJ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Izabela Magdalena SULA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024 |
7 | Józef BATÓG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
7 | Dariusz Wojciech MODZELEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KŁOBUCK |
8 | Aleksandra Justyna RYCHARSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
8 | Danuta KASPRZYK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Dominik ZYCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
8 | Tomasz BUGAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KŁOBUCK |
9 | Iwona OCHMAŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
9 | Zofia TRZEPIÓRA-NOGA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Marek Adam KAROŃ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Dariusz Wojciech PAWEŁCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024 |
9 | Mirosław Antoni CIEŚLA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
9 | Małgorzata Zofia FLORIAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO |
9 | Dominik RAKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KŁOBUCK |
10 | Iwona Irena PŁUSA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Paweł Jacek MAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024 |
10 | Przemysław Tomasz ZACHARIASZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
10 | Michał Sebastian KOT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KŁOBUCK |
10 | Kazimierz Aleksander MERTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „UCZCIWY SAMORZĄD” |
11 | Adriana Dorota MACIEJEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024 |
11 | Mariola Beata WOJCIECHOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
12 | Wiesław Michał ŚCIEBURA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Robert TUREK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Angelika Maria BOROWIECKA-IDZIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
12 | Łukasz Michał TRZEPIZUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KŁOBUCK |
13 | Izabela Aleksandra STROMCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024 |
13 | Tomasz Piotr KASPRZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
13 | Robert Józef ROMAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO |
14 | Paulina Marzena MANIA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Marcin Paweł SŁONINA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Marcin Piotr KOTYL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KOTYLA |
14 | Marcin WOJTYSEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
15 | Tomasz ZAWIERUCHA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Bartłomiej Edward GĘBUŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024 |
15 | Janusz Józef SOLUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA |
15 | Anna Irena SIEDLACZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KŁOBUCK |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Kłobuck
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".