POKORA Beata Wiesława |
STAROSTECKI Paweł Jarosław |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Andrzej Zbigniew SPRUCH | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
1 | Anna Mariola MIERZWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
2 | Józef Leszek SZCZEPAŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Adam Józef KLESZCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
2 | Lech Rafał MAKS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
3 | Andrzej SZYMCZYKIEWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Przemysław Paweł GAIK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
3 | Adam Łukasz OZIĘBAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CIECIÓRY ODNOWA RP |
3 | Mirosław Ludwik ZASADA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
4 | Małgorzata PLUTA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
4 | Ryszard Jan STĘPIEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
5 | Agnieszka KALIŚCIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Mariusz Ireneusz CZUPRYNOWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
5 | Mirosław Józef FLASZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
6 | Kazimierz Antoni RUSIN | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
6 | Konrad Tobiasz OLBORSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CIECIÓRY ODNOWA RP |
7 | Tomasz Wojciech PIASECKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
7 | Helena KOZŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
8 | Grzegorz Marian BAREŁA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
8 | Wojciech STĘPIEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
9 | Grzegorz Sylwester TRZECIAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
9 | Łukasz Adam SZCZEPAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CIECIÓRY ODNOWA RP |
9 | Zbigniew Szczepan KOWALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
10 | Emil Łukasz UTRATNY | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
10 | Sylwester Zygmunt MAJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
11 | Przemysław Paweł KOWALCZYK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
11 | Renata PIKIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
12 | Witold Wiesław POKORA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Gabriela Katarzyna MARCINIAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
13 | Zbigniew Stanisław GORZĘDOWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
13 | Ewa Aleksandra BELKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
14 | Beata Maria KAWKA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
14 | Mirosław Feliks ŁAZIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
15 | Marek NOWAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY SAMORZĄD” |
15 | Jacek WOJCIECHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI GMINY KOBIELE WIELKIE |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Kobiele Wielkie
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".