BERSKI Wiesław |
WĄSALA Krzysztof |
ŻAROWSKI Konrad |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Piotr Marek GAŁĘCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
1 | Agnieszka Karolina DRASZAWKA-HOJA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
2 | Paweł Marek MISZKIEŁO | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Ewa Maria KUBIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
2 | Iwona Maria JELEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
3 | Adam NADOLSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
3 | Alina Lucyna DEMBNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
4 | Zdzisław Stanisław POPRAWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
4 | Agata Maria WALKOWIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
5 | Katarzyna Paulina JANIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
5 | Robert Franciszek MIELCAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
6 | Agnieszka Elżbieta PAWLIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
6 | Ewa Maria SIPURZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
6 | Mirosława Anna MOSKWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
7 | Paulina Magdalena ŻŁOBIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Łukasz Mirosław STEMPIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
7 | Piotr ŁUGOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
7 | Zdzisława Maria JANIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
8 | Krzysztof WĄSALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
8 | Anna JAKÓBCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
8 | Dawid Jan BREJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTWA MĄKOSZYCE |
9 | Bartosz KOWALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
9 | Rafał Wojciech STRÓŻYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
9 | Michał Tomasz FIKUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
10 | Arletta Jadwiga CIEŚLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
10 | Arkadiusz Michał OLEJNICZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
11 | Paulina Marta CHOWAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
11 | Elżbieta Maria KAZIMIERCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
11 | Grzegorz CYJAK-BICZYSKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
12 | Jolanta Maria KOSTRZEWSKA-BERYCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
12 | Magdalena Anna LUTY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
12 | Ireneusz Józef MORTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
13 | Izabela Anna JERZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
13 | Konrad ŻAROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
14 | Karolina Patrycja MIKOSIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Anna Zofia DROŻAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
14 | Agnieszka Maria HOJA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
14 | Barbara KUNC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
15 | Karolina Katarzyna PIÓREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYSZŁOŚCI |
15 | Kazimierz Antoni KRUSZYNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS |
15 | Eugeniusz Stanisław WROŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA-NIEZALEŻNI |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Kobyla Góra
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".