JANUCIK Izabela |
KŁOSKOWSKI Kazimierz |
POGORZELSKI Ryszard |
SIKORSKI Dariusz Józef |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Maciej BUKŁAHO | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Karol WALDZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
1 | Jolanta CHOIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
1 | Joanna DĄBROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOŻNA GMINA |
2 | Agata Joanna POLESZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Grzegorz KOBYLIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
2 | Jolanta STYPUŁKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
2 | Grzegorz POGORZELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOŻNA GMINA |
3 | Leszek KIERZKOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Radosław DAŃKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS MIESZKAŃCÓW KOBYLIN-BORZYMY |
3 | Rafał GĄSOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
3 | Katarzyna CZAJKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
4 | Agnieszka WĄDOŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
4 | Leszek MĘŻYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
4 | Marcin WNOROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOŻNA GMINA |
5 | Krzysztof TARGOŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Iwona STYPUŁKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
5 | Monika TARGOŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
5 | Marcin MACIORKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOŻNA GMINA |
6 | Tomasz GĄSOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Małgorzata ŁASKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
6 | Anna DARDZIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
7 | Adam KIERZKOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Bogdan SZLAGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
7 | Jan FRANKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
8 | Ryszard SURMACEWICZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Urszula Agnieszka MAKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
8 | Agnieszka WNOROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
9 | Agnieszka PŁOŃSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Tomasz DZIERZGOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
9 | Łukasz POGORZELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
9 | Marek POGORZELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOŻNA GMINA |
10 | Bogdan Kazimierz KŁOSKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
10 | Krzysztof CZAJKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
10 | Wojciech TRUSKOLASKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOŻNA GMINA |
11 | Karolina Klaudia LEŚNIEWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Radosław KŁOSKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
11 | Kazimierz ŁAPIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
11 | Kamil KONOPKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOŻNA GMINA |
12 | Anna GRAJEWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Łukasz KARPIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
12 | Bartłomiej HERMAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
12 | Dariusz TRUSKOLASKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOŻNA GMINA |
13 | Ryszard KAMIŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Czesława PISZCZATOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
13 | Roman PISZCZATOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
14 | Waldemar FASZCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Henryk CHOIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
14 | Krzysztof CZAJKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
14 | Zbigniew BAGIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOŻNA GMINA |
15 | Jan KALINOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Andrzej STYPUŁKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA JÓZEFA SIKORSKIEGO |
15 | Celina Maria MAKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO |
15 | Tadeusz STYPUŁKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOŻNA GMINA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Kobylin-Borzymy
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".