FUTERA Tomasz |
OLIWNIAK Radosław Tomasz |
POŻAROWSZCZYK Jacek |
ZAREMBA Michał |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Piotr RYBICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
1 | Dariusz Mariusz RÓŻYCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KOCK |
1 | Zbigniew Jan SZCZEPAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
2 | Lidia CHADAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA |
2 | Jakub Marek NOWAKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUB MAREK NOWAKOWSKI |
2 | Janusz Józef BILSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BILSKIEGO |
2 | Jarosław Michał MITURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | Waldemar Zbigniew ZYLIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
3 | Michał KONARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA |
3 | Mateusz ROGULSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | Mariusz PEŁKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KOCK |
3 | Krzysztof GRUBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
4 | Jacek POŻAROWSZCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | Jarosław Roman KOWALCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KOCK |
4 | Marcin Michał LIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
5 | Kamil SIDOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA |
5 | Mariusz NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
5 | Marek Ryszard FUTERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
6 | Arkadiusz ADAMCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA |
6 | Małgorzata Bernadeta KOZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
6 | Karolina Anna BŁASZCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KOCK |
6 | Grzegorz NAKONIECZNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
7 | Małgorzata NARÓG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA |
7 | Karol Paweł DADEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
7 | Bożena SIDOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KOCK |
7 | Oliwier LATEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLIWIERA LATKA |
7 | Elżbieta TUTKAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
8 | Barbara Stanisława CELIŃSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Tomasz Piotr SIKORA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA |
8 | Dariusz Tomasz NICPOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
8 | Janusz Marian MITURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
8 | Maria Izabela WASZKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA |
9 | Jakub Krzysztof TRYKACZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Elżbieta Teresa WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
9 | Daniel KOPYŚĆ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KOCK |
9 | Paulina SIWEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
10 | Klaudia CZAJKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA |
10 | Grzegorz NAKONIECZNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
10 | Jan PIETRZELA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
11 | Mateusz GRUBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA |
11 | Justyna ŚCISEŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
11 | Paulina BYCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KOCK |
11 | Agnieszka Danuta BILSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
12 | Zbigniew Adam MITURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
12 | Zbigniew Aleksander KULA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KOCK |
12 | Franciszek DADEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
13 | Karol GRUBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
13 | Jerzy Zbigniew OSIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KOCK |
13 | Jacek Józef KRUCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
14 | Michał PLESZCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA |
14 | Mariusz KĘĆKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
14 | Adam Andrzej ZYKUBEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KOCK |
14 | Jerzy GOMOŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
15 | Karol ANYSZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
15 | Adam Jan KOWALCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KOCK |
15 | Stanisław Wiesław NAKONIECZNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA NAKONIECZNEGO |
15 | Piotr GUZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA FUTERY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Kock
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".