CHAŁAT Waldemar Ludwik |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | DUDKA Renata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | NAWROCKI Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BROT Marta Sylwia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOZŁOWSKI Andrzej Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ALEKSANDROWICZ Andrzej Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | CHAŁAT Waldemar Ludwik | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
1 | LEWANDOWSKA Krystyna Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
1 | BORKOWSKI Dariusz Marek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
1 | KUT Adrian Tomasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
1 | STEFAŃCZYK Piotr Eugeniusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
1 | KOŁACZKOWSKI Jan Alojzy | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
1 | PRZYGODZKA Ewelina Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
1 | KABAT Danuta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
1 | WŁODARSKA Marta Dominika | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
1 | ŚWIERCZYŃSKI Lechosław Marek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
1 | JANECZEK Dariusz Sylwester | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
1 | JAWORSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
1 | KRAWCZYK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
1 | KOCIŃSKI Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
1 | HAJDA Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
1 | JAGIEŁŁO Małgorzata Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
1 | WIDULIŃSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
1 | OŁUBEK Anna Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
1 | JERZYNA Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
1 | KWIECIEŃ Mateusz Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
1 | KURC Patryk Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
1 | MAŁECKA Danuta Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
1 | PRZYBYLSKA Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
1 | OLEK Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
1 | MAJEWSKA Paula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
1 | TOSIAK Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
1 | GRZYBCZYŃSKI Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
1 | BIEŃCZAK Justyna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
1 | KLIMEK Dorota Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
1 | PECYNA Zbigniew Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
2 | OŁUBEK Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KRUŚ Piotr Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ZROBEK Mariola | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GÓRECKI Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PŁACHECKI Zdzisław Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | TOMCZYK Antoni Józef | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
2 | SZOSTAK Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
2 | MARKOWSKA-KURC Maria Wanda | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
2 | NOWAK Michał | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
2 | DUDKA Jacek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
2 | OSTROWSKA Dagmara Agnieszka | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
2 | DUCZEK Klaudia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
2 | MAJCHRZAK Jakub | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
2 | PIASNY Ryszard Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
2 | CHĄDZYŃSKA Małgorzata Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
2 | SUDOWSKI Michał Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
2 | ŚLUSARCZYK Joanna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
2 | SZTUKA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
2 | CZARNECKA Małgorzata Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
2 | BOBEREK Daniel Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
2 | KACZMAREK Wojciech Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
2 | WOJECH Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
2 | MRÓWKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
2 | RATAJCZYK Monika Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
2 | GRZELAK Krzysztof Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
2 | ZWOLIŃSKA Malwina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
2 | RZEPECKI Piotr Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
2 | HAMERA Krystyna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
2 | LATEK Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
3 | BANACHOWICZ Jacek Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SAŁATA Bogdan Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BOROWIECKI Henryk Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ŚCIBIORSKA Elżbieta Janina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | CZARNOTA Robert Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GABARA Klaudia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | OSTOLSKA Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | OLEJNICZAK Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SUPERA Mirosław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
3 | ŚCIESZKO Wiesław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
3 | PYSKLAK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
3 | HEJCHMAN Ryszard | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
3 | KLIMEK Sławomir Wojciech | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
3 | TARNOWSKA Joanna Krystyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
3 | BANKOWSKA Joanna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
3 | KARPIŃSKI Rafał Michał | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
3 | KRAWCZYK Aneta Katarzyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY” |
3 | BURZYŃSKA-KOBIERSKA Monika Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
3 | STAROŃ-JÓŹWIAK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
3 | LOBA Arkadiusz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
3 | MACIEJEWSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
3 | KACZOROWSKA Monika Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
3 | OSTOLSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
3 | ŚCIBIOREK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
3 | KŁOSIŃSKI Jarosław Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
3 | KRAWCZYK Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY |
3 | KOLESIŃSKA Barbara Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW |
3 | WASZCZYKOWSKI Paweł Cezary | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW |
3 | DOBROWOLSKI Leszek Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW |
3 | WALCZEWSKA Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW |
3 | MIKOŚ Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW |
3 | BARTŁOMIEJCZYK Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW |
3 | LEGART Krzysztof Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW |
3 | PIERA Katarzyna Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW |
3 | PILASZEK Tomasz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW |
3 | KUBASIEWICZ Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
3 | MAŁACHOWSKA Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
3 | FIJOŁEK Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
3 | ZWOLIŃSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
3 | KLATA Barbara Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
3 | KACZMAREK Piotr Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
3 | KLIMACKI Daniel Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
3 | STAWICKA Bogumiła | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ - SILNA GMINA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Koluszki
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".