CHRUPEK Grażyna |
KOWALCZYK Adam Krzysztof |
KUBICKI Mariusz Karol |
NOJSZEWSKA Jolanta Monika |
SOKULSKI Marcin |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Małgorzata WIĘCEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Marcin Janusz PANUFNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
1 | Zbigniew BAJER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
2 | Piotr STAŃCZAK | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | Bożena Agnieszka SULICH | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Grzegorz RUDAŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY NOJSZEWSKIEJ |
2 | Anna Wioletta ŚWIĘTOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
3 | Jarosław Dominik WITKOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Robert NOJSZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY NOJSZEWSKIEJ |
3 | Beata Anna KOMOROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KUBICKIEGO |
3 | Stanisław Jacek KODYM | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
3 | Aneta WIELĄDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
4 | Irena JACZEWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Dariusz KOMOROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY NOJSZEWSKIEJ |
4 | Jadwiga ŻUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
4 | Agnieszka BORATYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
5 | Ryszard PORAZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Robert Sławomir CZAJKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY NOJSZEWSKIEJ |
5 | Sławomir BEDNARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
5 | Andrzej STRĄK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
6 | Agnieszka Ewa SKOLIMOWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Adam ZALEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY NOJSZEWSKIEJ |
6 | Mariusz JACZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
6 | Katarzyna ZIENTARA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
7 | Paweł DENIS | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
7 | Stanisława OWSIANKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Artur TRYC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY NOJSZEWSKIEJ |
7 | Jakub Bartłomiej STRĄK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KUBICKIEGO |
7 | Anna Katarzyna RYBIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
7 | Janina KARABAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
8 | Dariusz MRÓZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Mariusz JACZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY NOJSZEWSKIEJ |
8 | Iwona POWIERZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KUBICKIEGO |
8 | Eliza JACZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
8 | Mariusz PIOTROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
9 | Krzysztof Jan SUCHOCKI | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
9 | Rafał ROGUSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Emil GÓRSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KUBICKIEGO |
9 | Leszek KOMOROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
9 | Elżbieta OSYTEK-SIEKIERZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
10 | Wioleta KRUSZEWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Iwona Magdalena KOŁOMIEJCEW | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KUBICKIEGO |
10 | Milena LASKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
10 | Piotr Kazimierz SOKULSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
11 | Daniel Paweł ROWICKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Grzegorz STEFANIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KUBICKIEGO |
11 | Paweł NOJSZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
11 | Piotr Jacek ŚWIĘTOCHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
12 | Teresa POŁASKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Agnieszka KOWALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY NOJSZEWSKIEJ |
12 | Łukasz DĘBSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KUBICKIEGO |
12 | Małgorzata Edyta GAWOR-SZCZEPANIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
12 | Wojciech GOCHNIA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
13 | Marek BRUSZEWSKI | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
13 | Agata OSTROWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Kamil ROGUSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KUBICKIEGO |
13 | Małgorzata JACZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
14 | Dariusz LIPKA | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
14 | Artur Hieronim JACZEWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Izabela GÓRSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY NOJSZEWSKIEJ |
14 | Małgorzata BEZUBIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
14 | Stanisław ZABOKLICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
15 | Hanna GIERS | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Dominika GIERS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KUBICKIEGO |
15 | Emilia CHOLERZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRAŻYNY CHRUPEK |
15 | Justyna Anna LUBIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Korytnica
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".