ALBIŃSKA Joanna |
KACZMAREK Sławomir Marek |
NAGLIK Łukasz |
NOWAK Kinga |
RUSZKIEWICZ Piotr Andrzej |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | PIASECKI Patryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WIECZOREK-DUBSKA Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SCHWARZ Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WOJCIECHOWSKA Mirosława Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MATYSIAK Maciej Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | JÓZEFOWICZ Edyta Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | LANDZWOJCZAK Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GRZELKA Jakub Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MATYŚKIEWICZ Wiktoria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | FORNALEWICZ Magdalena Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | LAMENTA Anita Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BARTKOWIAK Oskar Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WILK Mirosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOSICKA Danuta Genowefa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SZYMKOWIAK Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KAMIŃSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | TUROWSKA Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MAJOREK Agata Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
1 | GRACZYK Mateusz Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
1 | FLAK Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
1 | KUNC Patryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
1 | ŁAWIŃSKA Grażyna Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
1 | NURCHIS Angelika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
1 | HOHENSEE Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
1 | MUREK Dawid | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
1 | ZIOMEK Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
1 | PŁOTKOWIAK Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
1 | PELCZYŃSKA Julia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
1 | RYBAK Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
1 | PASZKOWIAK Paula Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
1 | WAŁKOWSKI Dawid | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
1 | STAROSTA Mirosław | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | CWOJDZIŃSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | RUDAWSKI Wiktor Stefan | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | JURGA Michał | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | JANKOWSKA Grażyna Joanna | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | KRUPA Maria Małgorzata | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
1 | GIDASZEWSKI Daniel | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | WYRZYKIEWICZ Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LINKE Arleta Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SEKUŁA Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ZIELONKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | TYCNER Adrian Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | FRĄCKOWIAK Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LANGNER Longina Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KONIECZNY Krzysztof Kamil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŻELAZO Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PAWLAK Ewelina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | NOWAK Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MICHALAK Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | FRĄCZEK Elżbieta Danuta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PACEWSKA Patrycja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | LEWANDOWSKA Arleta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MARCINKOWSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KAPEL Grzegorz Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KSIĄŻYK Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | NASKRĘT Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ALBIŃSKA Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
2 | ZIELONKA Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
2 | KOCH Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
2 | NOWACZYK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
2 | GNIADEK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
2 | FILIPIAK Beata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
2 | LEWANDOWSKA Agnieszka Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
2 | SŁOMA Dawid | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
2 | WEISKE-BESZTERDA Matylda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
2 | TOMCZAK Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
2 | GRYŚ Olga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
2 | SCHWARZ Beata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
2 | WOŚ Magdalena Bronisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
2 | WIERZEJEWSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
2 | RZĄDKOWSKI Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
2 | NAGLIK Borys | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
2 | RUSZKIEWICZ Piotr Andrzej | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | TALIKADZE Roman | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | PLUTA Luiza Maria | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | GARWOLIŃSKI Konrad Przemysław | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | BEBA Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | KRUPA Marcin | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | WASIELEWSKI Adam | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
2 | PRZYWECKA Adriana Ewa | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
3 | KACZMAREK Sławomir Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PRYSIAŻNA Żaneta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SAPLETA Adam Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | OLEJNICZAK Paulina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | TRĄBKA Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MAĆKOWIAK Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DONAJ Piotr Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KASPERSKA Renata Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GUZEWSKI Jędrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KANIKOWSKA-ADAMSKA Eliza Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BOROŃ Dawid | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | CHUDZIŃSKI Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | PRZYBYLSKA Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
3 | RAPACZ Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
3 | WOJCIESZAK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
3 | KOCIEMBA Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
3 | SWĘDROWSKA Estera | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
3 | WOJCIECHOWSKI Mariusz Mikołaj | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
3 | GRZESIAK Marcin Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
3 | NAGLIK Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
3 | STACHOWIAK Radosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
3 | NOWAK Lucyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
3 | WAWRZYNIAK Patryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
3 | DUDA-TOMCZAK Rachela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
3 | TOMYŚLAK Filip Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
3 | ŚCIGACZ Natalia Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
3 | NOSKOWIAK Małgorzata Elżbieta | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
3 | TOMASZEWSKA-KUBIAK Magdalena | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
3 | WOJDOWSKI Roman Jan | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
3 | KACZMAREK Leon | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
3 | WOJCIECHOWSKA Renata Maria | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
3 | MĄDRY Adam | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
3 | LEBIODA Bartosz Radosław | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | GRODZISKI Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | TUREK Tamara Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WESOŁEK Arkadiusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | NOWACZYK Manuela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PIOTROWSKI Dariusz Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | HADYNIAK Witold Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | ZAWISŁA Karolina Bożena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | NOWAK Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | WALDOWSKI Ryszard Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | GRZELKA Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | NOWACZYK-SZAFRANEK Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SZUSTER Michalina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BETLEJ Marcin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SKORACKA Urszula | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MIKOŁAJCZYK Stanisław Leon | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SOŁTYSIAK Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SZWARC Joanna Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PAWLAK Sławomira | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
4 | KANIEWSKI Karol Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
4 | DYSZKIEWICZ Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
4 | TYCNER Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
4 | MAJOREK Renata Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
4 | BARTKOWIAK Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
4 | JURECKI Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY ALBIŃSKIEJ „NASZ KOŚCIAN” |
4 | FRĄCKOWIAK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
4 | WESOŁY Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
4 | KACZMAREK Henryka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
4 | WOŹNIAK Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
4 | JANKOWSKA Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
4 | BĄCZYK Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
4 | KACZMAREK Maksym | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAGLIK ŁUKASZ |
4 | OLEJNICZAK Dawid | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | BRZOZOWSKA Alicja Maria | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | HELWIG Karol Andrzej | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | BAJSTOK Tomasz | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | DOBROŃ Karol | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | ZIÓŁEK Małgorzata Katarzyna | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
4 | HERTMANOWSKA Mirosława Maria | KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Kościan
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".